تمرین نوبت عصر تیم فوتبال استقلال در زمین ورزشگاه انقلاب و در غیاب دو بازیکن پیگیری شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تمرین تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۸.۳۰ و با صحبت های فرهادمجیدی در زمین مجموعه انقلاب برگزار شد.مجیدی پیش از حضور در تمرین در نشست با سعادتمند شرکت کرد.
*قبل از ورود بازیکنان با دریافت ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی مانند ضدعفونی و تب سنجی وارد محوطه تمرین شدند.کاپر پزشکی استقلال در رختکن این تیم با شیشه هایی کمد و وسایل بازیکنان را از هم تفکیک کردند.
*در ابتدابازیکنان با دویدن دور زمین خودشان را گرم کردند،در این بخش شوخی های دیاباته خنده های بلند تبریزی را به همراه داشت.
*بعد از این آیتم آبی پوشان پس از دویدن دور زمین، به کار با توپ مشغول شدند، سپس مجیدی بازیکنان را به دو گروه تقسیم کرد و آن ها به پاسکاری ترکیبی و شوتزنی به سمت دروازه مشغول شدند. در این بخش تمرینی مجیدی نکات لازم در خصوص جابه جایی و دادن پاس را به شاگردانش یادآوری می کرد.
*در بخش بعدی بازیکنان به چند گروه تقسیم شدند و به بازی تنیس فوتبال مشغول شدند.
*دروازه بان ها نیز زیر نظر غلامپور تمرینات اختصاصی خودشان را انجام دادند.
*پیش از آغاز تمرین دستکش و ماسک در اختیار خبرنگاران قرار داده شد.
*یکی از هواداران استقلال بیرون از محوطه تمرین از بازیکنان تیم درخواست امضای پیراهن می کرد که کادر پزشکی به دلیل استفاده از خودکار و برای رعایت موارد بهداشتی او را از این کار منع کردند.
*شیخ دیاباته مهاجم آفریقایی استقلال که روز گذشته به علت آماده نبودن نتیجه تست PCR تمرین نکرد، امروز در تمرینات گروهی حاضر شد.
*نصرالله عبدالهی، پیشکسوت استقلال و مشاور سعادتمند مهمان تمرین امروز آبی پوشان بود.
*عارف غلامی که در تمرین دیروز ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری