هفته دوم لیگ متمرکز مردان ایران از امروز با پیروزی تیم های خاتم اردکان و هورسان رامسر برابر حریفان خود آغاز شد.

به گزارش برنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته دوم لیگ برتر متمرکز مردان جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی که شامل هفته های یازدهم تا سیزدهم دور رفت مرحله مقدماتی این مسابقات است از پنجم تا نهم آذرماه در دو سالن خانه والیبال و فدراسیون پیگیری خواهد شد.
بر این اساس، هفته یازدهم دور رفت مرحله مقدماتی لیگ برتر مردان امروز (چهارشنبه) با شش مسابقه پیگیری می شود که تیم های خاتم اردکان و هورسان رامسر در نخستین بازی ها که از ساعت ۱۱ آغاز شد، برابر حریفان خود به پیروزی دست یافتند.
در یکی از این بازی ها، تیم آذرباتری ارومیه در خانه والیبال تهران به مصاف هورسان رامسر رفت و به رغم تلاش بازیکنان آذرباری، این مسابقه سه بر دو به سود نماینده رامسر به پایان رسید تا تیم هورسان چهارمین برد خود در لیگ برتر را جشن بگیرد.
آذرباتری در ست های دوم و چهارم این مسابقه با امتیازهای ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۲۱ فاتح میدان شد تا نخستین امتیاز خود در لیگ برتر را کسب کند، اما در ست های اول، سوم و پنجم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۲۲ و ۱۵ بر ۱۱ مغلوب حریف خود شد.
محمد آقایی و مرتضی حسن علایی داوران اول و دوم این مسابقه بودند که ۱۵۱ دقیقه طول کشید. حمید حق بین و بهروز جعفری نیز ناظران فنی و داوری این دیدار بودند. مهدی رنجبر بازیکن شماره یک هورسان در ست دوم این مسابقه کارت زرد دریافت کرد.
محمدرضا داورزنی رئیس و میلاد تقوی دبیر فدراسیون والیبال رقابت دو تیم آذرباتری و هورسان را در سالن فدراسیون نظاره گر بودند. در دیگر مسابقه همزمان امروز، تیم های شهرداری قزوین و خاتم اردکان در خانه والیبال تهران به مصاف یکدیگر رفتند و خاتم سه بر یک به پیروزی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار