در بسته حوادث امروز بخوانید؛

کشف ۵۶ دستگاه ماینر قاچاق در کاشان / دستگیری سارق ۲۲ دوچرخه در نجف آباد

لوگوی باشگاه خبرنگاران باشگاه خبرنگاران . جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۲:۲۹
مهم ترین حوادث امروز ۳ بهمن ماه سال ۹۹ را می توانید در این بسته خبری بخوانید.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ، مهم ترین حوادث امروز ۳ بهمن ماه سال ۹۹ را می توانید در این بسته خبری بخوانید.
سرهنگ حسین بساطی فرمانده انتظامی شهرستان کاشان بیان داشت: ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان کاشان با اشرافیت اطلاعاتی خود از فعالیت غیر مجاز و بدون مجوز چند نفر در زمینه تولید ارز دیجیتال در یک واحد مسکونی و ۲ واحد کارگاهی مطلع و بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
او افزود: پس از انجام تحقیقات و کسب اطمینان از درستی موضوع یک گروه از ماموران مجرب با هماهنگی مقام قضائی از این واحد ها بازرسی کردند که در نتیجه این عملیات ۵۶ دستگاه ماینرخارجی قاچاق کشف شد.
این مقام انتظامی با اشاره به دستگیری ۳ نفر در عملیات مذکور گفت: ارزش ماینر های مکشوفه برابر توسط کارشناسان مربوطه ۱۰ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال ارزیابی شده است.
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از برخورد قاطع و قانونی پلیس با تولید کنندگان غیر قانونی ارز دیجیتال خبر داد و اظهار داشت: بسیاری از تولید کنندگان ارز دیجیتال برای انجام فعالیت غیر قانونی خود از برق یارانه ای واحد های صنعتی تعطیل و نیمه تعطیل استفاده می کنند که این کار آن ها باعث اخلال در شبکه توزیع برق شهری می شود.
سرهنگ" حسین تُرکیان رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان بیان داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت دوچرخه در شهرستان نجف آباد و شکایت مال باختگان، موضوع در دستور کار ویژه کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی این شهرستان قرار گرفت.
او افزود: کارآگاهان پس از بررسی های علمی و تخصصی، پی جویی سارقان سابقه دار دوچرخه و یک سری اقدامات خاص پلیسی سرانجام تصویر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار