یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت که بهتر بود به جای خودروی دنا پلاس اتومات که به برخی نمایندگان متقاضی تحویل شده، خودروی معمولی تری به آن ها داده می شد و مالکیت آن نیز در اختیار مجلس شورای اسلامی بود.

به گزارش موبوایران به نقل از ایسنا، حسینعلی حاجی دلیگانی با اشاره به برخی انتقادات نسبت به تحویل خودروی دنا پلاس اتومات به نمایندگان به صورت اقساط اظهار کرد: من خودم در دوره نهم، دهم و یازدهم خودرو نگرفتم و تقاضای خودرو هم نکردم بلکه از خودروی شخصی ام که یک ال 90 مدل سال 90 بود استفاده می کنم و در رفت و آمد از به شهرستان نیز از یک خودروی اسنپی مشخص استفاده می کنم .
وی ادامه داد: به نظر من تحویل خودروی دنا پلاس اتومات به نمایندگان متقاضی مناسب نبود؛ باید خودروی معمولی تری به نمایندگان داده می شد؛ نوع خودرو نباید به گونه ای باشد که هزینه بالایی داشته باشد؛ البته باید پاسخگوی میزان رفت و آمدها در جاده ها هم باشد. بهتر بود مالکیت اش با مجلس شورای اسلامی باشد؛ مثل وزیری که چندین خودرو در دفترش دارد و متعلق به بیت المال است بهتر بود این خودرو هم متعلق به بیت المال بود و روزی که فرد دیگر نماینده نیست آن را تحویل می داد .
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این که مجلس چه نوع خودرویی برای نمایندگان تهیه کند قابل تامل است؛ باید خودرویی مطابق با شئونات باشد و به نحوی حداقل کارهای نماینده انجام شود. از سوی دیگر اگر کسی یکی دو دوره نماینده شد نباید حتما این را حق بداند که هر بار خودرو بگیرد. در خصوص خانه هم همین طور است؛ نمایندگانی که در تهران خانه و امکان اسکان در حد شئونات دارند نباید این را حق بدانند که حتما هزینه منزل نیز دریافت کنند؛ کسانی هم هستند که در دوره های قبلی خودرو گرفتند و می توانند از آن هنوز استفاده کنند؛ کما این که برخی همکاران همین طور هستند و شاید خیلی نیاز نباشد مجددا خودرو دریافت کنند که در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار