۱۳ آبان امسال ترامپ وادار به اعتراف شکست می شود/ دنیا خواهد فهمید آمریکا طبل تو خالی است

شبستان یکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۸
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه روز ۱۳ آبان امسال دنیا خواهد فهمید آمریکا طبل تو خالی است، گفت: ما در مراسم ها باید با شعارهای جذاب و جدید وارد شویم و با تشکیل اتاق های فکر برای مراسم ۱۳ آبان تبیین جریان شناسی برای شعارها داشته باشیم.

به گزارش خبرگزاری شبستان از تهران، «محسن رضایی» شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در همه ابعاد انقلاب نشان داده است در کنار انقلاب بوده است و هم اکنون هم با وجود جنگ نابرابر غرب از ارکان این مبارزه است.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه وقتی لانه جاسوسی فتح شد امام فرمود انقلاب دوم بوجود آمد، افزود: آمریکا از ابتدای انقلاب با تمام وجود برای ساقط کردن نظام اسلامی به صحنه آمد از جنگ تحمیلی که کمک اصلی را به صدام کردند تا بیایند در ایران مستقر شوند.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: انقلاب ما از ابتدا آبستن حوادث گوناگون بوده که جنگ، ترور و تحریم نمونه ای از آنها است.
وی با بیان اینکه تحریم ها تیر آخر آنها برای به زانو درآوردن ایران اسلامی است ادامه داد: در 13 آبان ترامپ با جمع بندی گروه های تندرو به این نتیجه رسید که سختی ها باید برای فشار به مردم ایران افزایش یابد تا مردم ایران در فشار باشند و ما به عنوان منجی برای آنها دخالت کنیم.
این مقام مسئول با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری گفت: ایشان در بیانیه گام دوم انقلاب به جوان ها و مردم ایران این پیام را دادند که آماده ساختن تمدن دوم انقلاب باشید، انقلاب دوم ما از تسخیر لانه جاسوسی شروع شده است ولی الان وارد فضای جدیدی شده ایم.
وی با بیان اینکه مبادا فکر کنیم با رفتن و رای نیاوردن ترامپ تحریم ها نیز برداشته می شود، ادامه داد: با رفتن ترامپ، دموکرات ها قطعا از این ها سخت تر عمل می کنند.
رضایی تصریح کرد: دیپلماسی و تفکر ما باید بر پایه گام دوم انقلاب شکل بگیرد، نباید به کشورهای منطقه اعتماد کنیم بلکه باید برابری و اعتماد با هم پیش رود.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار