وزیر ارشاد: حوزه علمیه باید پیشگام ترویج و استفاده سودمند از فضای مجازی باشد

خبرگزاری تسنیم سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۵
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: حوزه علمیه و شهر قم به عنوان نخستین شهر که در انقلاب اسلامی تأثیر به سزایی داشته است می تواند در ترویج استفاده سودمند از فضای مجازی نیز پیشگام باشد.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم ، سیدعباس صالحی در حاشیه مراسم افتتاح دوازدهمین نمایشگاه ملی رسانه های دیجیتال در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به لزوم ترویج کسب وکار فرهنگی در فضای مجازی اظهار داشت: تنها در صورت تقویت تولید محصولات فرهنگی می توانیم محتوای بیشتر و غنی تری در بازار عرضه کنیم.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه دولت لازم است در زمینه سرمایه گذاری کسب وکار دیجیتالی اقدامات بیشتری انجام دهد، عنوان کرد: هدف از برپایی این نمایشگاه این است که شرکت ها و تولیدکنندگان محتوای فرهنگی با یکدیگر آشنا شده ایجاد و همکاری منسجم تری را آغاز کنند.
صالحی با تأکید بر رشد روزافزون فضای مجازی به ویژه در میان جوانان عنوان کرد: فضای مجازی به عنوان یک زیست بوم جدید انسانی و ملی همواره موردتوجه بوده و با درک اهمیت آن، سالانه شاهد رشد توجه به این حوزه در کشور هستیم.
آیت الله حسینی بوشهری: محتوای مناسبی باید در فضای مجازی برای مخاطبان تولید شود
عامل انتشار تصاویر خصوصی در فضای مجازی توسط پلیس فتای سیستان و بلوچستان دستگیر شد
ایلام| عاملان هتاکی و انتشار اکاذیب علیه مسئولان در فضای مجازی دستگیر شدند
وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه ملی رسانه های دیجیتال که برای نخستین بار در استان قم برگزار می شود، افزود: لازم است تولیدکنندگان با ایجاد رقابت سالم و افزایش تولیدات محتوای مشترک سبب رونق بازار شوند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی توجه به کسب وکارهای فرهنگی را از جمله ویژگی های این نمایشگاه دانست و گفت: برگزاری این نمایشگاه در استان قم با توجه به پیشینه دیرین و کهن دینی و فرهنگی این استان، یکی از بهترین ...

سرخط اخبار