گروه استان ها فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: تا پایان سال زیرساخت های لازم برای هوشمندسازی پلیس به اتمام می رسد که پلیس راهور در اولویت هوشمندسازی قرار دارد.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند ، سردار "حسین اشتری" در مراسم تکریم و معارفه فرماندهان انتظامی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه مردم استان پهناور خراسان جنوبی مردمی متدین، ولایی و سختکوش هستند، گفت: مردم این استان با وجود فشار های اقتصادی و خشکسالی همیشه در پشتیبانی از نظام و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و حضور در صحنه های مختلف پیشتاز هستند.
وی افزود: مردم خراسان جنوبی در انتخابات بیشترین مشارکت را داشته اند و از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون در تمامی مراسم های ملی و مذهبی مردم این استان همواره پشتیبان انقلاب و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بودند.
فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه خدمت در این نیرو یک نعمت الهی است و می بایست خدا را بابت این توفیق شکرگزار بود، خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با اقداماتی که با همکاری مردم انجام داده قدم های موثری را در تامین نظم و امنیت در سطح جامعه برداشته است.
سردار اشتری، هوشمندسازی را از اولویت های پلیس دانست و افزود: امروز پلیس ایران با فناوری و تکنولوژی های روز و با استفاده از ظرفیت نخبگان خود هوشمندسازی را در دستور کار قرار داده است.
وی با بیان اینکه تا پایان سال زیر ساخت های لازم جهت هوشمند سازی پلیس به اتمام می رسد، خاطر نشان کرد: نیروهایی همچون پلیس راهور که بیشتر در حال خدمت رسانی به مردم هستند در اولویت هوشمند سازی قرار دارند .
سردار اشتری یادآور شد: از لحاظ به کار گیری تجهیزات نیز آموزش کارکنان و نیروهایی که از تجهیزات و فناوری روز در این خصوص استفاده می کنند در حال انجام است تا بتوانیم تا پایان سال 1400 همه خدماتی را که به مردم ارائه می دهیم با ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار