دیدن انیمه ای مثل !Keep Your Hands Off Eizouken برای اوتاکوها، انیماتورها و صاحبان ذهن های تخیل گرا لازم است به خصوص اگر آن انیمه به کارگردانی ماساکی یوآسا با ادای دین به هایائو میازاکی همراه باشد.

مشخصات انیمه: عنوان ژاپنی: !Eizouken ni wa Te wo Dasu na اسم فارسی: دستت به ایزوکن نخوره! براساس مانگایی از Sumito Ōwara ژانر: ماجراجویی، کمدی، مدرسه ای، سینن کارگردان: ماساکی یوآسا فیلم نامه: ماساکی یوآسا، یویچیرو کیدو محصول: استودیو Science SARU یک فصل شامل ۱۲ قسمت ۲۴ دقیقه ای  وضعیت: تمام شده پخش: ۶ ژانویه تا ۲۳ مارس ۲۰۲۰ رده سنی: PG-13  خلاصه ی داستان:
آساکوسا میدوری یک دانش آموز دبیرستانی است که قصد دارد انیمه بسازد اما برای گام برداشتن در این راه کمی دلسرد است. آساکوسا که چندان در ارتباط برقرار کردن با دیگران راحت نیست، یک روز همراه کاناموری سایاکا، تنها دوست صمیمی اش برای تماشای اکران ویژه ای که توسط گروه انیمه ی مدرسه ترتیب داده شده می رود و به طور اتفاقی با میزوساکی سوبامه آشنا می شود؛ کسی که برخلاف نظر والدینش دوست دارد انیماتور شود.
همراهی این سه دختر که هر کدام خصوصیات متفاوتی دارند باعث ایجاد جرقه ای در ذهن آن ها برای تشکیل یک تیم می شود، پس تصمیم می گیرند با تأسیس باشگاهی در مدرسه به اسم ایزوکن (ساخت فیلم) به تولید انیمه بپردازند و کم کم دنیای بی انتهای رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنند.
وقتی در تخیلات یک فیلم به ویژه اثری انیمیشنی غرق می شویم، درست مثل وقتی شروع به خواندن یک کتاب می کنیم یا دنیای یک بازی ویدئویی را زیر و رو می کنیم، درواقع وارد دنیای بی حدومرزی می شویم که اغلب در واقعیت امکان تجربه ی آن را نداریم. انیمه ها هم به عنوان منبعی سرشار از ایده ها، با پتانسیلی متمایز از همتایان دیگر خود در هنرهفتم همیشه دریچه ی تازه ای برای خیال پردازی های شگفت انگیز به روی بیننده می گشایند. ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار