مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با ارسال پیامی به وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، شهادت رئیس سازمان پژوهش و نوآوری دفاعی کشور و دانشمند برجسته، سرباز وطن، شهید دکتر محسن فخری زاده را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری شبستان، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با ارسال پیامی به وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، شهادت رئیس سازمان پژوهش و نوآوری دفاعی کشور و دانشمند برجسته، سرباز وطن، شهید دکتر محسن فخری زاده را تسلیت گفت و این اقدام ناجوانمردانه و رذیلانه را نشانه ای دیگر از خوی جنایتکار و دشمنی آشکار ایادی استکبار جهانی، به ویژه رژیم غاصب صهیونیستی با حرکت علمی و پیشرفت ایران برشمرد.
در پیام سیدجواد سلیمانی آمده است:
برادر گرانقدر جناب آقای امیر سرتیپ حاتمی
وزیر محترم دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح
باسلام و احترام؛
ترور ناجوانمردانه و رذیلانه رئیس محترم سازمان پژوهش و نوآوری دفاعی کشور و دانشمند برجسته، سرباز وطن، شهید دکتر محسن فخری زاده، یک بار دیگر خوی جنایتکار و دشمنی آشکار ایادی استکبار به ویژه رژیم غاصب صهیونیستی را بر ملت ایران آشکار ساخت.
همانگونه که جنابعالی به درستی اشاره فرمودید، دشمن توان مشاهده پیشرفت های ملت بزرگ ایران را ندارد و به همین سبب، دست به ترور ناجوانمردانه و از بین بردن دانشمندان و نخبگان ایران اسلامی می زند.
اگرچه شهادت این فرزندان برومند مام میهن و سرمایه های با ارزش، هریک، ضایعه و ضربه ای بزرگ برای حرکت علمی کشور محسوب می شود، لیکن سابقه پرافتخار جریان رشد و پیشرفت ایران سرافراز نشان داده که مسیر فعلی با قدرت ادامه خواهد یافت و اقدامات کور و ذلیلانه دشمنان، نخواهد توانست در اراده و تحقق پیشرفت ملت ایران خللی وارد کند.
اینجانب به نمایندگی از همه کارکنان و خدمت گذاران سنگر صنعتی کشور در گروه خودروسازی سایپا، شهادت شهید مظلوم، فخر المجاهدین، جناب آقای دکتر محسن فخری زاده را به پیشگاه رهبر معظم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار