شرکت محبوب چینی Alibaba که دارای یکی از مهم ترین شبکه های ذخیره سازی ابری (Cloud) میباشد، از یک رایانه شخصی بسیار کوچک که به راحتی در دست کاربر آن قرار خواهد گرفت رونمایی کرده است که از فشای ذخیره سازی ابری بهره میبرد و Wuying نام دارد.

شرکت Alibaba از کوچک ترین رایانه شخصی رونمایی کرد
 شرکت محبوب چینی Alibaba که دارای یکی از مهم ترین شبکه های ذخیره سازی ابری ( Cloud ) میباشد، از یک رایانه شخصی بسیار کوچک که به راحتی در دست کاربر آن قرار خواهد گرفت رونمایی کرده است که از فشای ذخیره سازی ابری بهره میبرد و Wuying نام دارد.
 این رایانه شخصی که در کنفرانس سالیانه Aspara معرفی شد، دارای تنها 60 گرم میباشد و بر روی فشای ابری شرکت علی بابا ایجاد شده است و دارای بازدهی بسیار موفق و مناسب و کاربردی ای میباشد. به عبارت دیگر میتوان گفت که این رایانه شخصی میتواند برای کارهای بسیار متنوعی در بهترین شکل ممکن کار کند.
 این شرکت تا به امروز درمورد سخت افزار این رایانه شخصی کوچک حرفی نزده است، امامیتوان حدس زد که این رایانه به وسیله ی یک پردازنده بر روی یک سیستم ARM ساخته شده است و دارای حافطه داخلی مناسبی میباشد. شاید بتوان گفت که از نطر سخت افزار همانند یک گوشی هوشمند خواهد بود.
 طبق گفته هایی که شرکت علی بابا با TechRadar Pro داشته است، به نظر میرسد که این رایانه شخصی تاخیر کارکرد فضای اببری را به حداقل خود میرساند و همچنین در کنار آن از 104 CPU مجازی و تا 1.5 ترابایت فضای ذخیره سازی مجازی را برای کاربران ایجاد خواهد کرد.
همچنین بیان شده است که این رایانه شخصی میتواند به راحتی ویندوز و نرم افزار های سنگینی چون Adobe Photoshop را اجرا نماید .
همچنین این رایانه کوچک از از طریق شارژ و یا برق کار نخوهد کرد و به صورت مستقیم و با کابل USB-C متصل خواهد شد. این رایانه شخصی از طریق USB-C به نمایشگر متصل خواهد شد و همچنین میتواند با Wi-Fi  به اینترنت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار