بررسی اظهارات مدیرعامل مستعفی و اعضای هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس نشان می دهد مدیران این باشگاه روی آتش مشکلات، خاکستر ریختند که بتوانند بی حاشیه بر صندلی مدیریت بنشینند.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
اواخر سال ٩٨ و روزهای نخست سال جدید، برای باشگاه پرسپولیس با التهاب های فراوانی پشت سر گذاشته شد. پرسپولیسی که در یک سال سه مدیرعامل به خود دید، هیچ وقت تا این اندازه درگیر حواشی نشده بود. آمدن انصاری فرد آن قدر سریع رخ داد که کسی فرصت نکرد درباره عملکردش در سال های گذشته نظر بدهد. در نهایت هم آقای مدیرعامل با یک استعفای تلویزیونی و مصاحبه های پی در پی، پرسپولیس را وارد سیلاب حواشی کرد.
در چند روز اخیر و پس از استعفای انصاری فرد از مدیرعاملی پرسپولیس، این مدیر با مصاحبه های خود مطلب قابل تاملی را مطرح کرده که نشانگر آتش زیر خاکستر پرسپولیس بود. او از کارشکنی هیات مدیره در امور جاری باشگاه سخن گفت که البته صحت و سقم آن هنوز مشخص نشده است. در مقابل، مهدی رسول پناه در مقام رئیس هیأت مدیره باشگاه هم انصاری فرد را “دروغگویی” معرفی کرد که “به خاطر بدهی های فراوان از باشگاه جدا شده است.”
از طرف دیگر مهرداد هاشمی دیگر عضو هیات مدیره هم در یک مصاحبه تفصیلی از نقاط تاریک مدیرعاملی انصاری فرد پرده برداشت. او در اظهارات خود به صراحت عنوان کرد که “مدیرعامل مستعفی باشگاه حتی در ارائه یک چارت پیشنهادی ناتوان بوده” و به همین خاطر انصاری فرد را در یکی از جلسات هیأت مدیره «بی سواد» خطاب کرده است. البته هاشمی در اظهارات خود نکات دیگری را هم مطرح کرد که بسیار قابل تامل است.
پیش از این ایسنا در گزارشی با عنوان «گاف عجیب ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار