امام جمعه موقت یزد گفت: مردم باید بدانند جز کسانی که عالم، شجاع، امین، مدبر و متدین باشند، شخص دیگری درد این کشور و هیچ جامعه ای را رفع نخواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از یزد، آیت الله سید محمدرضا مدرسی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه شهرستان یزد با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: برخی درصدد هستند که التهابات کاذبی را در جامعه ایجاد و جامعه را دوقطبی و از آن سو استفاده کنند.
امام جمعه موقت یزد افزود: یکی از روش های سیاستمداران دنیا برای رسیدن به مقاصد سیاسی و اجتماعی، دوقطبی کردن جامعه، قرار دادن مردم در مقابل هم و ماهی گرفتن از آب گل آلود است.
وی اضافه کرد: حرف های ساختار شکنانه زدن، حرف هایی را در خلاف جامعه زدن و جامعه را به قضایایی مشغول کردن از سوی سیاستمداران به این دلیل است که مردم از مسائل اصلی کشور منحرف شوند و به آن توجهی نداشته باشند؛ در این زمان است که سیاستمداران از این فضا سو استفاده می کنند.
مدرسی بابیان اینکه مردم باید بدانند جز کسانی که عالم، شجاع، امین، مدبر و متدین باشند، شخص دیگری درد این کشور و هیچ جامعه ای را رفع نخواهد کرد افزود: با کوتاهی و نگاه به ظاهر حرف ها نمی توان افراد صالح را به دست آورد.
امام جمعه موقت یزد با تأکید بر اینکه شورای نگهبان بر اساس قانون، فعالیت های خود را پیگیری و دنبال خواهد کرد افزود: شورای نگهبان علی رغم خواسته عده ای که می خواهند این نهاد تسامح کند و رعایت قانون نکند، قانون را ان شاءالله باصلابت اجرا خواهد کرد.
وی در ادامه با اشاره به اینکه الآن در کشور مبارزه با مفاسد با سرعت، عمق و گستره خوبی در حال انجام است خاطرنشان کرد: امیدواریم کسانی که متصدی این امر هستند باصلابت، قدرت و رعایت موازین قانونی و شرعی و بدون واهمه از برخی گفتارها در هر مقام و هر موقعیتی، مسیر حق را در زدودن مفاسد و هر نوع ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار