امیدواریم استراماچونی استقلال را به جایگاه اصلی اش بازگرداند

موج پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۷

مدیرعامل استقلال گفت: امیدواریم حضور آندره آ استراماچونی منشأ خیر و برکت برای باشگاه بزرگ استقلال باشد و این تیم را به جایگاه اصلی اش بازگرداند.
به گزارش خبرگزاری موج، امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال در گفتگویی تلویزیونی درباره انتخاب آندره آ استراماچونی  به عنوان سرمربی جدید آبی های پایتخت گفت: تاریخ اعلام سرمربی طولانی نشد بلکه روند مذاکره طولانی شد و یک ماراتن مذاکره داشتیم. به لطف خدا این اتفاق مثبت برای باشگاه استقلال رخ داد. ما بیش از دو هفته مذاکره طولانی مدت داشتیم. او در این مدت در حال بررسی شرایط سخت افزاری و نرم افزاری استقلال بود و در همین هفته گذشته دستیاران او به ایران آمدند و امکانات استقلال را بررسی کردند. در نهایت پس از کش و قوس های فراوان و صحبت های فی مابین، بامداد امروز قرارداد نهایی امضا شد و او به مدت دو فصل به عنوان سرمربی استقلال فعالیت می کند. امیدواریم حضور ایشان منشأ خیر و برکت برای باشگاه بزرگ استقلال باشد و این تیم را به جایگاه اصلی اش بازگرداند.
او درباره مبلغ قرارداد استراماچونی با استقلال گفت: او با مطالعه کامل به استقلال آمده و در جریان تاریخ استقلال بود. در این مدت طولانی برای من جالب بود که شاید تنها آیتمی که درباره آن صحبت نشد، مبلغ قرارداد بود. او از جمله مربیانی بودند که بیشتر دنبال امکانات باشگاه بودند تا بتوانند دانش و تجربه خودش را منتقل کند. امیدواریم این اتفاق خوب و میمون برای استقلال رخ دهد.
مدیرعامل استقلال درباره آخرین وضعیت سید مهدی رحمتی که اخباری مبنی بر حضورش در باشگاه پدیده وجود دارد، بیان کرد: من هم این خبر را در فضای مجازی دیدم و هنوز با او صحبت نکردم، در ...

سرخط اخبار