برادر شهید رضایی مجد گفت که شادی گل مهدی ترابی در دیدار با پیکان باید برای جوان های انقلابی که به سمت ورزش و فوتبال می روند، الگو باشد.

خبرگزاری تسنیم: رضا رضایی مجد در گفت وگو با خبرنگار در خصوص شادی گل مهدی ترابی پس از گلزنی مقابل پیکان که نوشته روی پیراهنش را با عنوان «تنها راه نجات کشور= اطاعت از رهبری» به دوربین های تلویزیونی نشان داد، گفت: مهدی ترابی بهترین کار را انجام داد. او با شادی گلش وحدت رویه بین مردم، دولت و حکومت را اعلام کرد.
وی افزود: حرکت مهدی ترابی جای قدردانی دارد. در زمانی که سوپراستارهای فوتبال کشورمان دنبال تبلیغ آن طرف آبی ها هستند، جوانی چون ترابی که بارها یاد شهدا، شهدای ورزش و ارزش های انقلابی را زنده نگه داشته، حرکت بسیار ارزشمندی انجام داده است. این افراد برای جامعه ما نعمت و الگوی خوبی برای جوان های انقلابی هستند که به سراغ ورزش و فوتبال می روند.
برادر شهید مهدی رضایی مجد تصریح کرد: شادی گل مهدی ترابی و حرکتی که این بازیکن انجام داد، باید گسترش پیدا کند و این جریان سازی باید در سطح گسترده ای شکل بگیرد. مسئولان فرهنگی کشور نیز باید از این افراد حمایت کنند، چون ما جوان های زیادی مانند ترابی داریم که می توانند با این حمایت ها دلگرم شوند. جوانانی که در خدمت جامعه، ولایت و رهبری هستند و امثال ترابی الگوی خوبی برای این جوان ها می شوند. وقتی ترابی در اوج فوتبالش این حرکت را انجام می دهد، مقابل آنهایی که به دنبال یک چشمک از سوی خارجی ها هستند، به جامعه امید می دهد. ترابی بارها یاد شهدا کرده و این موضوع نشان دهنده جایگاه اوست که به گفته رهبر انقلاب ارج یاد کردن از شهدا، کمتر از شهادت نیست.
رضایی مجد گفت: به عنوان خانواده یک شهید فوتبالی و خانواده شهید رضایی مجد، از حرکت مهدی ترابی حمایت می کنیم و دوست داریم در باشگاه پرسپولیس یا جایی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار