ایسنا/فارس رئیس شورای شهر شیراز گفت: تلاش شورای پنجم در سال پایانی بر نظارت، شفاف سازی و تسهیل ارائه خدمات به شهروندان، متمرکز می شود.

سید عبدالرزاق موسوی در بازدید از پروژه های عمرانی منطقه ۶ شهرداری شیراز، با قدردانی از رویکرد نرم در تعریف و اجرای پروژه ها در این منطقه، خواستار توجه همه مدیران شهرداری به شعار انسان محوری شد.
به گزارش ایسنا به نقل از شورای شیراز، او با اعلام اینکه برای اولین بار در طول ادوار شوراها، گزارش عملکرد شهرداری با آمارهای کمی و مطابق شاخص های اصولی تهیه و دریافت شده، اظهار کرد: اعداد و ارقام این گزارش که به اطلاع شهروندان هم خواهد رسید، حاکی از موفقیت شورای پنجم و شهرداری شیراز در امانت داری از مال مردم و ارائه خدمات به شهروندان است.
رئیس شورای شهر شیراز با بیان اینکه این کلانشهر در دنیا به مهمان نوازی، قدرشناسی و به ویژه روحیه همزیستی مسالمت آمیز اقوام و حتی ادیان و مذاهب مختلف مشهور است، افزود: خوشبختانه آنچه که در بازدید امروز برای ما جالب بود، نوع پروژه ها و حتی نامگذاری آنها بود که این روحیه همزیستی مسالمت آمیز را به ما و شهروندان القا خواهد کرد.
موسوی به نگاه انسان محوری در تعریف و اجرای پروژه های این منطقه در راستای شعارهای شورای پنجم اشاره کرد و خواستار جدیت در اجرای سریع و باکیفیت این پروژه ها شد.
او با بیان اینکه تلاش شورای پنجم در سال پایانی فعالیت خود بر روی نظارت بر اجرای مصوبات متمرکز خواهد شد، اضافه کرد: موضوع کاهش بسترهای تخلف و همچنین شفافیت در هزینه کرد شهروندان در قبال شهرداری از دیگر اهداف ویژه ما است که امیدواریم به یک اقدام ماندگار از شورای پنجم منجر شود.
رئیس شورای شهر شیراز با یادآوری اینکه در حال حاضر یاوران شورا محصول یک توافق است و هنوز جایگاه قانونی ندارد؛ تأکید کرد: معتقدیم یاوران شورا با ماهیت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار