افلاکی فرد با اشاره به اینکه بیش از چهار هزار و ۲۰۰ نفر دانشجو در استان مشغول به تحصیل هستند، گفت: آغاز سال تحصیلی دانشجویان در مهر ماه به صورت مجازی خواهد بود.

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری شبستان  از  شیراز ،  «حسین افلاکی فرد»  امروز (دوشنبه ۲۰ مرداد) در جمع خبرنگاران گفت: دانشگاه فرهنگیان جز چهار دانشگاه دارای درجه «الف» کشور است که بعد از استان تهران بیشترین مراکز دانشگاهی را فارس دارا است و با توجه به کمبود شدید حضور نیروی معلم در آموزش و پرورش و متولی بودن این دانشگاه در خصوص تربیت نیروی انسانی، به دنبال آن هستیم تا در صورتیکه شهرستان ها فضای فیزیکی لازم و نیروی انسانی را داشته باشند و بتوانند از شورای گسترش وزارت علوم مجوز را لازم دریافت کنند بتوانیم در توسعه دانشگاه فرهنگیان قدم برداریم تا نیروی مورد نیاز بیشتری تربیت کنیم.
رئیس دانشگاه فرهنگیان فارس با اشاره به اینکه تعداد سه هزار و ۲۰۰ دانشجو در ۲ مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند، گفت: ۸۵۰ دانشجو براساس ماده ۲۸ مشغول به تحصیل و این در حالیست که بیش از چهار هزار و ۲۰۰ نفر دانشجو در استان مشغول به تحصیل هستند.
وی با اشاره به اینکه در سال جاری قریب به ۶۰۰ نفر دانشجو که ورودی سال ۹۵ بوده اند فارغ التحصیل خواهند شد، گفت: مجموع فارغ التحصیلی تعداد دانشجویان این دانشگاه در سال جاری یک هزار و ۳۰۰ نفر خواهد بود.
این مقام مسئول در خصوص شروع سال تحصیلی در مهرماه بیان کرد: تا به امروز تصمیم بر آن است با توجه به شیوع کرونا و وضعیت قرمز استان ها آموزش به صورت مجازی خواهد بود به غیر از اینکه با تغییر شرایط مواجه شویم و ستاد ملی کرونا اجازه حضوری برگزاری کلاس ها را صادر کند و با توجه به اینکه دانشگاه فرهنگیان خصوصی است و به صورت شبانه روزی است و دانشجو باید از امکانات سلف سرویس و خوابگاه استفاده ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار