واکسن کرونا سال آینده برای مردم عرضه می شود

آنچه دیگران می خوانند: قیمت روز سکه،ربع سکه،نیم سکه/ سکه ارزان شد؟ آخرین قیمت ماهی/ مرغ در بازار امروز کیلویی چند؟ قیمت پراید99/ پراید بازهم گران شد؟ عکس لورفته از مهناز افشار در استخر!+عکس جنجالی یارانه نقدی جدید تغییر کرد + مبلغ جدید یارانه نقدی پرداخت وام ۵۰ میلیون تومانی به بازنشستگان +جزئیات کامل
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی آمریکا می گوید: واکسن های کووید ۱۹ تا ماه آوریل برای عموم مردم این کشور در دسترس خواهد بود.
به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از دیلی میل، آنتونی فاوسی، یکی از برجسته ترین متخصصین بیماری های عفونی و مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی آمریکا در یک مصاحبه با سی بی اس نیوز گفت: واکسن های کرونا ممکن است تا نیمه اول سال آینده برای مردم این کشور در دسترس باشد.
فاوسی افزود: دسترسی عمومی به واکسن های COVID-۱۹ تا آوریل بهترین سناریوی ممکن است و در دسترس بودن زودتر آنها دور از انتظار است.
وی ادامه داد: فرض بر این است، همه واکسن هایی که در آزمایشات بالینی هستند، ایمن و موثر شناخته شده اند و با این وجود در نیمه اول سال آینده واکسن کرونا در دسترس خواهد بود.
هم اکنون، آزمایشات مربوط به سه واکسن آزمایشی ساخته شده توسط شرکت های جانسون اند جانسون، آسترازنکا و اینوویو فارماسوتیکالز به دلیل مشکلات بالقوه ایمنی، موقتاً متوقف شده اند، گرچه کارشناسان می گویند این موارد لزوماً نگران کننده نیستند.
اظهارات فاوسی همچنین بر اهمیت نه تنها یک، بلکه همه کاندیداهای واکسن تأکید می کند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار