گروه فرهنگی- حجت الاسلام عباس زارع، مشاور استاندار در امور روحانیون سکان هدایت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد را به دست گرفت.

به گزارش ایکنا از یزد، در مراسمی ظهر امروز، 9 مهرماه و با حضور میرمرادی، معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران و محمدعلی طالبی، استاندار یزد حجت الاسلام عباس زارع به عنوان مدیرکل جدید بنیاد شهید و امورایثارگران استان یزد منصوب شد.
حجت الاسلام شهیدی، رییس بنیاد شهید و امورایثارگران در حکم انتصاب وی آورده است: نظر به تعهد و علاقه مندی شما به جامعه ایثارگری جناب عالی را به سمت مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد منصوب می کنم. امید است با سرلوحه قرار دادن اصول حاکم بر دولت تدبیر و امید در جهت تعالی مادی و معنوی کشور، با بسیج تمام امکانات و سرمایه های سازمان، با رویکرد فرهنگی تلاش مضاعفی را برای خدمت به بهترین بندگان خدا در ابعاد مادی و معنوی، تبیین حق عظیم شهدا و ایثارگران، آکندن عطر شهادت در کل جامعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نحو احسن به کارگیرید.
حجت الاسلام زارع پیش ازاین 3 سال ریاست بنیاد شهرستان میبد، قریب 15 سال ریاست بنیاد شهرستان یزد، 2سال معاون فرهنگی بنیاد استان، یک دوره عضویت شورای اسلامی شهر یزد، 3 سال ریاست شورای اسلامی شهر یزد، مشاور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد و مشاور استاندار در امور روحانیون را در کارنامه دارد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار