دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: پیش بینی مان این است که انتخابات ریاست فدراسیون اواخر بهمن یا اوایل اسفند برگزار شود.

- اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، مهدی محمدنبی دبیرکل فدراسیون فوتبال درباره مجمع عمومی فدراسیون فوتبال گفت: با توجه به شرایط فوری و همچنین وضعیت کشور به لحاظ شیوع کرونا، مجمع فردا به صورت وبینار برگزار می شود. ما برای سهولت کار با توجه به ماده 38 اساسنامه، مجموعه اطلاعات و فرم های رای گیری و انتخاب اعضای کمیته انتخاباتی، صورت های مالی، تراز مالی، برنامه و ... را از طریق سامانه ای که ایجاد شد، برای تک تک اعضا ارسال کردیم و آنها هم همگی رؤیت کردند. آنها موارد مدنظر را در داخل این سامانه مشاهده کردند و شرایط رای گیری مشخص است.
وی افزود: برگزاری مجمع و این رای گیری به صورت حضوری بهتر است اما به صورت وبینار ساز و کار را ایجاد کردیم و اعضای مجمع در مهلتی که مشخص شده بود، فرم ها را در سامانه پر کردند و فیزیکی هم ارسال کردند و این مدارک توسط ناظران مجمع بررسی می شود و به هر حال فردا اعلام عمومی خواهد شد.
دبیرکل فدراسیون فوتبال ادامه داد: با توجه به موعد زمانی که فیفا در نظر گرفته بود، فردا نتایج را اعلام می کنیم. رسانه ها هم می توانند وارد بشوند و مجمع را ببینند. ما امروز هم در محل آکادمی فوتبال هستیم تا مجددا این سیستم تست شود.
واکنش فدراسیون فوتبال به منع حضور اعضای هیئت رئیسه در انتخابات
نبی درباره رای گیری آنلاین گفت: این سامانه ای که تعریف شد، برای بالاترین مقام عضو باشگاه ، هیئت یا ... تعریف و رمز آن مشخص شده است. ما اظهار هویت آنها را از طریق همین سامانه به آنها دادیم و تمام 75 نفر مدارک رو هم فرستاده اند و ناظران هم کنترل می کنند.
وی با اشاره به اینکه مجمع فردا نسبت به مجامع قبلی بهتر و شفاف تر خواهد بود، ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار