مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از برگزاری هشتمین جشنواره شعر استان خوزستان خبر داد و گفت: این جشنواره در سه بخش شعر، کتاب و نکوداشت برگزار می شود.

«محمد جوروند» در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در اهواز اظهار کرد: هشتمین جشنواره شعر استان خوزستان به منظور رشد و اعتلای خلاقیت ها و آفرینش های ادبی شاعران استان به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با همکاری انجمن شعر اهواز برگزار می شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان افزود: هدف از برگزاری این جشنواره بازشناسی جایگاه ادبی و نقش ارزنده شاعران خوزستان و همچنین کمک به خلق آثار فاخر ادبی و استعدادیابی، انعکاس فعالیت های ادبی و فرهنگی مؤلفان جوان و پیشکسوت حوزه شعر استان است.
وی تصریح کرد: این جشنواره در سه بخش شعر (کلاسیک و آزاد)، کتاب (کتاب های چاپ نشده شاعران خوزستان) و نکوداشت (تجلیل از یک چهره تاثیرگذار شعر خوزستان) برگزار می شود.
جوروند از تمامی شاعران استان برای شرکت در این رویداد ادبی و ارائه آثار دعوت کرد و اذعان داشت: هر شاعر می تواند با ارسال پنج اثر در هر بخش کلاسیک و آزاد و 2 مجموعه شعر در این جشنواره شرکت کند.
وی مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره را (10 آذر) و زمان برگزاری جشنواره را (11 دی) عنوان کرد و ادامه داد: شرکت کنندگان می توانند آثار خود را در محیط word و با قلم نازنین پایپ و در قالب لوح فشرده به دبیرخانه جشنواره پست و یا به نشانی hhadabiat@gmail.com ارسال کنند.
نشانی دبیرخانه جشنواره: اهواز، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، واحد امور ادبی، کدپستی 13175-61336، تلفن 95-33333094-061 داخلی 176، نمابر 33360604-061 و شماهر همراه 09309167907
پایان پیام/ 72

سرخط اخبار