پلیس در اعلام مهمترین حوادث ۲۴ ساعت گذشته از دستگیری فردی خبر داد که با برداشت غیرمجاز اینترنتی از حساب پدر، ۱۲۰ میلیون ریال صرف خرید بازی های رایانه ای کرده است.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
پلیس در اعلام مهمترین حوادث ۲۴ ساعت گذشته از دستگیری فردی خبر داد که با برداشت غیرمجاز اینترنتی از حساب پدر، ۱۲۰ میلیون ریال صرف خرید بازی های رایانه ای کرده است.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حشمت سلیمانی رئیس پلیس فتا استان فارس روز دوشنبه در تشریح این خبر گفت: با مراجعه مردی میانسال به پلیس فتا مبنی بر برداشت غیرمجاز ۱۲۰ میلیون ریال طی سه ماه از حساب بانکی اش، موضوع در دستور کار تیمی از کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.
این مقام انتظامی تصریح کرد: در اقدامات اولیه کارشناسان این پلیس مشخص شد که متهم این مبالغ را صرف خرید در بازی های رایانه ای کرده است.
سرهنگ سلیمانی گفت: در بررسی های بیشتر مشخص شد متهم فرزند شاکی است و وی پس از حضور در این پلیس منکر انجام هرگونه عمل مجرمانه شد ولی با دیدن ادله دیجیتال و مستندات لب به اعتراف گشود و بزه انتسابی خود را پذیرفت.
وی افزود: متهم در اعترافات خود بیان داشت اطلاعات کارت بانکی پدرم را در زمانی که برای پرداخت قبوض اقدام می کرد، یادداشت کردم و در فرصتی مناسب با خریدهای اینترنتی که اکثراً خرید شارژ و خرید در بازی بوده است حساب وی را خالی کردم.
دستگیری مزاحم تلفنی اپراتورهای شماره های ضروری
سرپرست پلیس فتا استان هرمزگان از کشف پرونده مزاحمت برای اپراتورهای شماره های ضروری کشور خبر داد و گفت: شهروندان هوشیار باشند تا فردی از آشنایان به واسطه تلفن آنها اقدام به مزاحمت برای شخص یا ارگانی نکند.
سرگرد احسان بهمنی اظهار داشت: بر اساس طرح شکایت های مراکز اورژانسی و امدادی مبنی بر مزاحمت های تلفنی، موضوع از طریق معاونت حقوقی به پلیس فتا استان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار