رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، طی نامه ای از سوی هیات رئیسه اتاق ایران و هیات نمایندگان اتاق های سراسر کشور، انتخاب محمدباقر قالیباف، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به ریاست قوه مقننه را تبریک گفت.

- اخبار اقتصادی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، غلامحسین شافعی، رئیس اتاق ایران، با ارسال نامه ای به محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس یازدهم، انتخاب او به ریاست قوه مقننه را به نمایندگی از سوی هیات رئیسه اتاق ایران و هیات نمایندگان اتاق های سراسر کشور تبرک گفته است. شافعی در این نامه هم افزایی اتاق ایران و مجلس را زمینه ساز بهبود فضای کسب وکار و رشد و تعالی اقتصادی کشور به خصوص در سال جهش تولید دانسته است.
در نامه غلامحسین شافعی به رئیس مجلس یازدهم، با اشاره به تعامل و همکاری اتاق ایران به عنوان مشاور روسای قوا با ریاست و هیات رئیسه مجلس، تأکید شده است با هم افزایی توأمان بخش خصوصی و تمامی ارکان قانون و اجرایی کشور به خصوص نمایندگان مجلس، رشد و تعالی اقتصادی کشور مطابق با رهنمودهای مقام معظم رهبری محقق شود .
شافعی همچنین ابراز امیدواری کرده است در سال جهش تولید، فضای کسب وکار فعالان اقتصادی با تدبیر و مدیریت مجلس بیش ازپیش بهبود یابد.
متن کامل نامه شافعی به قالیباف به این شرح است:
جناب آقای دکتر محمدباقر قالیباف
رئیس محترم مجلس شورای اسلامی
با سلام و عرض تحیت
انتخاب شایسته جنابعالی به ریاست قوه مقننه را از جانب خود و به نمایندگی از سوی هیات رئیسه اتاق ایران، هیات نمایندگان اتاق های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سراسر کشور و تشکل های اقتصادی صمیمانه تبریک عرض می کنم.
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران به عنوان مشاور روسای قوا در مورد مسائل اقتصادی در تعامل و همکاری با ریاست، هیات رئیسه و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، همواره سعی در ایفای مسئولیت در چارچوب برنامه های اقتصادی و توسعه ای کشور داشته است و مطمئناً با ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری