پیشنهاد مدیر سابق یوونتوس به زلاتان

مشرق نیوز چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۸
مدیر سابق باشگاه یوونتوس، لوچیانو موجی با مقایسه توان بدنی زلاتان ابراهیموویچ با کریستیانو رونالدو می گوید زلاتان هم باید مثل ستاره پرتغالی بزرگ یوونتوس به سری آ منتقل شده و در این لیگ بازی کند.

به گزارش مشرق ، زلاتان ابراهیموویچ که این روزها در لیگ MLS آمریکا در تیم لس آنجلس گلکسی بازی می کند در 38سالگی همچنان در زمین های فوتبال می درخشد. زلاتان در فصل جاری این لیگ برای تیمش در شانزده بازی به میدان رفته و 13 گل به ثمر رسانده است. کریستیانو رونالدو هم که در ماه فوریه 34ساله شده همچنان با قدرت بدنی مثال زدنی در یوونتوس به درخشش ادامه می دهد. او فصل گذشته برای یوونتوس در سری آ 21 گل به ثمر رساند.
بیشتر بخوانید:
مدیر سابق یوونتوس در این باره گفت:" زلاتان فیزیک بدنی ای دارد که به او اجازه می دهد حتی در این سن بدرخشد. درست مثل کریستیانو رونالدو. زلاتان هر جا می رود تیمش را پیروز می کند حتی در آمریکا".
لوچیانو موجی در ادامه گفت:" البته شکی نیست که بازی در سری آ برای او راحت نخواهد بود ولی زلاتان اگر در ایتالیا بازی کند برای بازیکنان جوان الگوی بی نظیری خواهد بود. آنها می توانند از زلاتان چیزهایی یاد بگیرند که حتی ممکن است از مربی شان نیاموزند. البته من می دانم زلاتان دیگر مثل روزهای اوجش نیست. من بعید می دانم کسی مثل ریبری بتواند به اندازه زلاتان مفید باشد چون او از نظر بدنی آمادگی ای دارد که از بقیه هم سن و سالهایش متمایزش می کند".

سرخط اخبار