حجت الاسلام حبیب الله بابایی به عنوان رئیس پژوهشکده مطالعات تمدنی و اجتماعی این پژوهشگاه منصوب کرد.

- اخبار فرهنگی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، حجت الاسلام نجف لکزایی، رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در حکمی حجت الاسلام حبیب الله بابایی را به عنوان رئیس پژوهشکده مطالعات تمدنی و اجتماعی این پژوهشگاه منصوب کرد.
در این حکم آورده است:
نظر به مراتب فضل، دانش، توان مندی و پیشینه موفق علمی و مدیریتی، به موجب این حکم به مدت دو سال به عنوان «رئیس پژوهشکده مطالعات تمدنی و اجتماعی» منصوب می شوید. امید است با عنایات الهی و در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف) در عمل به شرح وظایف موفق باشید.
شایسته است پژوهشکده مطالعات تمدنی و اجتماعی با بهره گیری از پیشینه درخشان خود، ظرفیت ها و استعدادهای بالفعل حوزوی و دانشگاهی و با هم فکری چهره های علمی توان مند و خوش فکر به صورت فعال در جهت انجام وظایف محوله و به ویژه رویکرد جدید پژوهشگاه در زمینه مساله محوری و پاسخ گویی به مسایل اساسی نظام اسلامی نقش آفرینی کرده و تدابیر مناسبی اتخاذ نماید. ضمن ارج نهادن به تلاش های مدیران، اعضای هیأت علمی، محققان و کارشناسان محترم پژوهشکده، از همه آنان انتظار می رود با همکاری، همفکری و همدلی، در اعتلای اهداف، مأموریت ها و برنامه های پژوهشی پژوهشکده تلاش خود را مبذول دارند.
تلاش های بی وقفه اما نافرجام مأمون در دشمنی با امام رضا(ع)
حجت الاسلام عالی در گفتگو با تسنیم: ارتباط زمینه سازی ظهور توسط ایرانی ها با هجرت امام رضا(ع) به این سرزمین/ چرا امام رضا(ع) برای بچه دار شدن مأمون دعا کرد؟

سرخط اخبار