سپاه فجر استان فارس در بیانیه ای با گرامیداشت سوم خرداد، سالروز آزاد سازی خرمشهر را به مثابه نقطه عطف مقاومت ملت بزرگ ایران در دوران دفاع مقدس دانست.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سپاه فجر استان فارس در بیانیه ای با گرامیداشت سوم خرداد ماه، سالروز آزادسازی یک شهر نیست و درگذشت زمان محصور نخواهد گردید بلکه «سوم خرداد» فرازمانی است چرا که حق امری ورای زمان و مکان است و سوم خرداد رهایی حق مطلق از قید باطل مطلق بود .
متن کامل این بیانیه بدین شرح است:
حقّی که توسط اراده الهی پشتیبانی گردید و نصر و یاری خداوند متعال رادمردان مومنی را شامل گردید که باری تعالی را در یاری اسلام و انقلاب اسلامی یاری دادند و خالق و مالک جهان نیز نصرت خود را ارزانی داشت و به تعبیر امام راحل عظیم الشان (قدس سره الشریف) «خرمشهر را خداآزاد کرد».
آزادی خرمشهر در عملیات غرور آفرین «بیت المقدس» از سویی مبتنی بر بنیان هنجاری دفاعی اسلام ناب صورت گرفت و از طرف دیگر شاکله راهبرد دفاع از ایران اسلامی را بنا نهاد راهبردی که امروز ماهوراه محصول آن صبر و استقامت تصاویر خود از فضای نیویورک و تل آویو برای کنترل دشمنان اسلام ناب را در اختیار ادامه دهندگان راه مقاومت و ایثار قرار می دهد.
در عملیات بیت المقدس ما آموختیم که اگر قدم در صراط مستقیم انقلاب اسلامی مبتنی بر اندیشه ولایت مطلقه فقیه گذاریم می توان قدرت های ۴۴ گانه پشتیبان صدام و صدامیان را فروپاشی نمود و دشمن نیز آموخت که این اراده های متقی و پولادین را یارای مقاومت در برابر او نیست و اراده ی واحد مقاومت قابلیت شبکه شدن در جهان اسلام را دارد آن چنان که مشاهده می گردد اراده دیروز بزرگ مردانی همچون شهید حاج قاسم سلیمانی در آزاد سازی خرمشهر قهرمان، امروز تبدیل به مکتب رفتاری گردیده است که ایجاد کننده شجره های شریف ، نجیب و مومنی با عناوین حزب ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار