550میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در شهرضا پرداخت شد

دریافت خبر : سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۹
معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان شهرضا گفت: در سال گذشته 550میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به 180 طرح اشتغالزایی شامل توسعه روستایی, تبصره 18 و مشاغل خانگی پرداخت شد.

عباس نظام الاسلامی گفت: این طرح های اشتغالزایی زمینه اشتغال 1200 نفر را در شهرضا فراهم کرد.
نظام الاسلامی تصریح کرد: به منظور تسهیل در پرداخت تسهیلات بانکی جلسات شورای هماهنگی بانک ها در شهرضا برگزار و راهکارها بررسی شد.
وی افزود: در راستای رفع موانع تولید به ویژه مشکلات بیمه ای، مالیات ، بانکی و زیست محیطی جلساتی با تولیدکنندگان و صاحبان واحدهای صنعتی در شهرکهای صنعتی سپهرآبادو رازی با حضور مسئولان استانی برگزار شد.
معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرضا در مورد معضل ترافیک شهری شهرضا گفت: تاکنون 32 نقطه حادثه خیز درون شهری و 6 نقطه برون شهری شناسایی و مستند سازی شده و جهت ایمن سازی این نقاط اقدام شده است.
نظام الاسلامی با اشاره به شناسایی و مستند سازی نقاط بحرانی و خطر آفرین در حاشیه شهرها و روستاها بویژه در مسیر رودخانه ها، مسیل ها و پلها تصریح کرد: موضوع فرونشت زمین در دشت مهیار توسط گروهی از گروه های کارشناسی از اصفهان و تهران بازدید و موضوع در جلسات مدیریت بحران و شورای حفاظت از منابع اب شهرستان و استان مطرح شد.
وی افزود: با اقدامات به موقع ستاد مدیریت بحران و پیشگیری ها و پیش بینی های انجام شده مقدار قبل توجهی آب در پشت بندهای خاکی, آبخوان ها و حوضچه های پخش سیلاب ذخیره سازی شده که تاثیر مهمی بر سفره های آب زریزمی، قنوات و چاهها دارد.
معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندارشهرضا گفت: اسکان اضطراری بیش از 6هزار نفر طی دوشب 5 و 6 فروردین ماه در 54 مدرسه شامل 360 کلاس, سالن های ورزشی, سالن های هلال احمر و سایر مراکز در زمان بارندگی های شدید و سیل در سایر نقاط کشور بویژه سیل شیراز که منجر به برگشت و ورود بسیاری از ...

[ مشاهده متن کامل 550میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در شهرضا پرداخت شد استانداری اصفهان ]

آخرین اخبار استانداری اصفهان