یک رسانه بلژیکی با اشاره به پرداخت نشدن مطالبات ویلموتس مدعی شد تحریم های آمریکا علیه ایران باعث شده تا سرمربی تیم ملی ایران 2 ماه از حقوق خود را دریافت نکند.

به گزارش مشرق ، رسانه «voetbalkrant» با اشاره به اتفاقاتی که طی روزهای گذشته بین مارک ویلموتس و فدراسیون فوتبال ایران رخ داده گزارشی مفصل نوشت و در آن به مسائل مختلفی اشاره کرد.
بیشتر بخوانید:
این رسانه در گزارش خود نوشت: ایران پنجشنبه آینده 14 نوامبر (23 آبان) برای حضور در جام جهانی 2022 در قطر، بازی مهمی را مقابل عراق در پیش دارد اما این سؤال باقی مانده است: آیا با مارک ویلموتس در این کشور(ایران) حضور خواهد داشت؟ مطمئناً مارک ویلموتس ماجراجویی خود را با ایران بد آغاز نکرد. در ماه می وی سرمربی تیم ملی ایران شد و 3 پیروزی ، 1 تساوی و 1 شکست در کارنامه اش ثبت کرد اما در اوایل هفته قبل، گزارش های ناخوشایندی مبنی بر اینکه این مربی مشکلات مالی با فدراسیون فوتبال ایران دارد، منتشر شد. این به آن معنی است که دستمزد مارک ویلتوتس به موقع پرداخت نمی شود و این مرد بلژیکی خواهان انحلال قراردادش با فدراسیون فوتبال ایران است.
 2 پرداخت مفقود
نویسنده این گزارش در ادامه آورده است:با این مشکلات فدراسیون فوتبال ایران نمی خواهد اجازه دهد سرمربی سابق شیاطین سرخ از تیم ملی ایران جدا شود. ما در ایران با بعضی از منابع تماس گرفتیم که همه آنها رسمی هستند ولی آنها می گویند ایران می خواهد ویلموتس را حفظ کند. به نظر می رسد مشکلات مالی به وجود آمده ناشی از عوامل خارجی است. تحریم های آمریکا به ایران از برخی معاملات با بانک های خارجی جلوگیری می کند،در نتیجه مارک ویلموتس به خاطر همین تحریم ها و مشکلات دو دستمزد آخر خود را دریافت نمی کرد.
گفتگوی شنبه
 برای آماده سازی دیدار با عراق، خوک مبارز (لقب ویلموتس در زمان اوج فوتبالش) روز ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار