شمار مبتلایان به ویروس کرونا در جهان از مرز ۵میلیون و۳۷۸هزار عبور کرده و تعداد جان باختگان به 343 هزار تن رسیده است.

به گزارش خبرآنلاین ، تا به این لحظه کشورهای آمریکا با 15,437، برزیل با 10,158، روسیه با 9,434، هند با 6,629، شیلی با 3,536، مکزیک با 2,960، انگلیس با 2,959 و عربستان با 2,442 بیشترین شمار مبتلایان به ویروس کرونا را در 24 ساعت گذشته داشته اند.
آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا را در تصاویر زیر تا لحظه نگارش این گزارش مشاهد می کنید، این آمار دقیقه ای به روز می شود.
تصاویر و منابع از سایت ورد اُ میترز که آمار لحظه ای مبتلایان و کشته شدگان را به تفکیک به روز رسانی می کند.
آمریکا
در آخرین تحولات آمریکا رئیس جمهور این کشور در ادامه مخالفت با قرنطینه و تعطیلی اماکن شلوغ خواستار بازگشایی عبادتگاه ها شد. به گزارش سی ان ان دونالد ترامپ با "ضروری" خواندن فعالیت عبادتگاه ها گفته از تمام ایالت های آمریکا خواسته که کلیساها، معابد، مساجد و کنیسه ها را باز کنند. این در حالی است که به لحاظ قانونی تنها فرمانداران ایالت ها می توانند دستور بازگشایی یا تعطیلی چنین مراکزی را صادر کنند. ترامپ گفت که فعالیت این مراکز را چون "مشاغل و نهادهای ضروری" می داند که به هنگام دستور ماندن در خانه و قرنطینه اجازه دارند به فعالیت خود ادامه دهند.
همزمان یک مقام پزشکی ستاد مقابله با کرونا در کاخ سفید درباره عوارض مصرف هیدروکسی کلروکین سخن گفته. دارویی که ترامپ گفته شخصا مصرف می کند.
به گزارش یو اس آ تودی، در خبری دیگر ترامپ همچنین دستور داده است که از روز جمعه تا یکشنبه پرچم آمریکا به حالت نیمه برافراشته درآید. این اقدام برای احترام به کشته شدگان آمریکایی بر اثر ویروس کرونا صورت می گیرد.
در خبری دیگر اندرو کومو فرماندار ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری