طارمی: مسئولان با ملی پوشان بدرفتاری می کنند/ حضور زنان تاثیری در کیفیت ما نداشت

آفتاب نیوز پنج شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۵
بازیکن تیم ملی می گوید که امیدوار است حضور بانوان در دیگر بازی های ملی هم ادامه پیدا کند.

آفتاب نیوز :
مهدی طارمی، بازیکن تیم ملی پس از پیروزی ۱۴ بر صفر ایران مقابل کامبوج اظهار کرد: خدا را شکر توانستیم گل های زیادی بزنیم و یک بازی هجومی را به نمایش بگذاریم تا هواداران یک بازی زیبا دیده باشند. بانوان در همه بخش های جامعه ما حضور دارند و حضور در ورزشگاه هم حق طبیعی آن هاست. ان شاءالله با تدابیری که مسئولان در نظر می گیرند، حضور بانوان ادامه دار باشد. امیدوارم این حضور در بازی های لیگ هم اتفاق بیفتد چون حضور آن ها باعث می شود تماشاگران بیشتری هم به ورزشگاه بیایند، همانطور که در جاهای دیگر دنیا هم وجود دارد و تعداد خانم ها هم بیشتر از آقایان است.
او درباره زدن دو گل مقابل کامبوج گفت: من دوست داشتم که هتریک کنم و تعداد گل های بالایی بزنم. طبیعی است که یک فروارد به دنبال گل زدن باشد اما جاهایی که می توانستم پاس می دادم. زیاد خودخواهانه بازی نکردم ولی دوست داشتم هتریک کنم.
بازیکن تیم ملی در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنان تیم ملی به خاطر حضور بانوان در ورزشگاه خوب بازی کردند، توضیح داد: به خاطر حضور بانوان که نبود چون ما فوتبال خودمان را ارائه می دهیم. ما قبلا هم در حضور بانوان بازی کردیم. همچنین تیم کامبوج تیم خوبی بود و ضد فوتبال بازی نمی کرد. من از بازی آن ها خوشم آمد و واقعا دمشان گرم. ان شاءالله به رده های بالاتر برسند.
طارمی درباره شرایط تیم ملی برای رسیدن به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر بیان کرد: شرایط ما سخت است. همانطور که می دانید، مسئولان مان کمی با ما بدرفتاری می کنند. حق طبیعی بازیکنان است که به قول هایی که به آن ها داده می شود، عمل شود. البته وظیفه بازیکنان است که در تیم ملی بازی کنند. اگر مسئولان به قول ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار