امام خمینی (ره) در حرکت انقلابی خود تنها به وعده های خدا اتکا می کرد

ایسنا دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۷
معاون هماهنگ کننده سپاه با تاکید بر اینکه امام خمینی (ره) در حرکت انقلابی خود تنها به وعده های خدا اتکا می کرد ، رسالت دانشگاه آزاد را مهم توصیف کرد و گفت: دانشگاه آزاد مولود انقلاب اسلامی است و می تواند در ارتقاء جایگاه علمی کشور پیشگام باشد.

به گزارش ایسنا به نقل از سپاه نیوز؛سردار سرتیپ پاسدار علی فدوی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همایش "من هم یک سپاهی ام" که صبح امروز ( دوشنبه)در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: به غیر از مقطع زمانی رسول اکرم (ص) و ائمه معصومین (ع) دشمنی در سطح دشمنی ای که در این چهل سال علیه ملت ایران بوده با مسیر حق صورت نگرفته است. 
وی افزود: در دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی هیچ کشوری جرات مخالفت با سلطه جهانی به رهبری آمریکا را نداشت، اما امروز شاهد هستیم که کشورهای بسیار کوچک در جلسات شورای امنیت به صراحت با نظر آمریکا مخالفت می کنند.
سردار فدوی گفت: ما به دلایل مختلف از زمان شروع نهضت در سال 42 تا الان که اینجا هستیم، می توانیم اثبات کنیم که جمهوری اسلامی به قدرت لایزال الهی وصل است.
وی ادامه داد: به طور مثال در صحنه بازداشت تفنگداران آمریکایی در دوران اشغال عراق، نیروهای سپاه با مطلع شدن از تجاوز خارجی به آبهای سرزمینی ایران، بلافاصله به سمت شناور آمریکا رفتند و آمریکایی ها با دیدن این صحنه به سرعت سلاح های خود را زمین گذاشته و تسلیم شدند. 
معاون هماهنگ کننده سپاه افزود: وقتی از چند کویتی که همراه با نظامیان آمریکایی در قایق بودند پرسیدیم که چطور آمریکایی ها به سرعت تسلیم شدند، کویتی ها گفتند وقتی شما نزدیک شناور ما شدید تفنگداران آمریکایی بلافاصله گفتند که قایق سپاه به سمت ما می آید و بهتر است، سریع تسلیم شویم. 
سردار فدوی با بیان اینکه در قرآن خداوند بارها فرموده که تخلفی در وعده های الهی نیست، گفت: ما باید تنها به خدا اعتماد داشته باشیم چرا که خدا فرموده بخش عمده کارها را خود او ...