افشای جاسوسی تل آویو از دولت ترامپ

ساعت 24 پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۴
ساعت 24- استقرار «گنبد آهنین» در شرق رام الله، به دام افتادن یک مقام بلندپایه عرب در تور موساد و افشای جاسوسی رژیم صهیونیستی از دولت دونالد ترامپ و نزدیکان وی از جمله خبرهای مربوط به رژیم اسرائیل است.

استقرار «گنبد آهنین» در شرق رام الله در کرانه باختری از نگرانی زایدالوصف ارتش رژیم صهیونیستی از احتمال گسترش عملیات مقاومت حکایت می کند. رسانه های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که ارتش اسرائیل سامانه گنبد آهنین را در کوه های تل العاصور در شرق رام الله مستقر کرده است.
افتادن یک مقام بلندپایه عرب در تور موساد
یک رسانه رژیم صهیونیستی از کار کردن یک مسئول بلندپایه عرب به نفع سازمان اطلاعات رژیم صهیونیستی پرده برداشت. روزنامه یدیعوت آحرونوت از پرونده سری پرده برداشت که نام آن، توربیدو عنوان شده و مربوط به جذب و به خدمت گرفتن یک مسئول بلندپایه در یک کشور عربی برای خدمت به سازمان اطلاعات اسرائیل است.
این رسانه نوشت سانسور نظامی اجازه انتشار ایستگاه نادری از جهان جاسوسی سری داده است، و فردی که در پرونده «توربیدو» به خدمت گرفته شده، بدون اطلاع خود، به نفع اسرائیل خدمت کرده است آن در شعبه جاسوسی ۴۰۴
این رسانه افزود این شخصیت عرب، اطلاعات سری با ارزش بالا و بسیار حساسی را از پنج سال پیش در اختیار اسرائیل قرار می داده است و چنین شخصیتی همچنان مهم است و اطلاعاتی فراوانی را به اسرائیل می دهد.
بر اساس گزارش این رسانه رژیم صهیونیستی، این شخصیت عرب از سوی یگان جذب در شعبه جاسوسی ۵۰۴ برای افشای اسرار امنیتی حساس فریب خورده است، این شخصیت عربی به این گمان که اطلاعات را به یک هیئت غیرنظامی تقدیم می کند، و نه به تل آویو، دست به این کار زده است.
افسر صهیونیست ۳۸ ساله ای که این شخصیت عرب را به دام انداخته و فریب داده است، می گوید که آن ها همواره تلاش می کنند به منابع بسیار هوشمند که نقش های بسیار مهمی را ایفا می کنند، دست پیدا کنند و این شخصیت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار