مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان گلستان از راه اندازی 21 مرکز «هست اینجا» به منظور دسترسی آسان مردم به کالاهای ارزان قیمت در این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، محمدمهدی سلمان زاده عصر امروز در گفت وگو با خبرنگاران استان گلستان اظهار کرد: با هدف سهولت دسترسی مردم به کالاهای ارزان قیمت بنیاد برکت در استان گلستان تعداد مراکز عرضه سامانه «هست اینجا» افزایش پیدا کرد.
وی تصریح کرد: مراکز عرضه خدمات بنیاد برکت در استان گلستان از هشت مرکز به ۲۱ مرکز افزایش پیدا کرد تا دسترسی آسان به کالاهای ارزان قیمت بنیاد برکت برای مردم فراهم شود.
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان گلستان افزود: یکی از اقداماتی که ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در کل کشور آن را عملیاتی کرد سامانه «هست اینجا» بود، بر این اساس چند کالای ضروری که مورد نیاز مردم و خانواده هاست در این سامانه پیش بینی کردند.
سلمان زاده با اشاره به فراخوان مراکز عرضه کالاهای ضروری هست اینجا ابراز کرد: مردم در صورت نیاز به کالاهای پیش بینی شده در این مراکز می توانند ثبت نام و پول شان را واریز کنند تا کالاهای عرضه شده با قیمت ارزان در اختیار خانواده ها قرار بگیرد.
* مراکز توزیع و عرضه خدمات بنیاد برکت در استان گلستان را از هشت مرکز به ۲۱ مرکز افزایش دادیم
به گفته وی؛ از جمله این کالاها می توان به محلول ضدعفونی کننده، ماسک، تبلت و لوازم التحریر اشاره کرد، با توجه به اینکه از فصل تحصیل گذشتیم، خرید لوازم التحریر کم رنگ شده اما تبلت جای آن را گرفته است.
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان گلستان بیان کرد: ما برای اینکه مردم بتوانند از خدماتی که ستاد ایجاد کرده بهره بهتری بگیرند مراکز توزیع و عرضه خدمات بنیاد برکت در استان گلستان را از هشت مرکز به ۲۱ مرکز افزایش دادیم.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار