ایسنا نوشت: عضو هیات رئیسه حزب کارگزاران سازندگی ایران تاکید کرد: اصلاح طلبان در حوزه مسائل سیاسی صحبت های زیادی دارند اما در حوزه مسائل اجرایی باید بیشتر ورود کنند.

محسن هاشمی رفسنجانی با تاکید بر ضرورت حضور گسترده مردم در انتخابات اظهار کرد: گمانه زنی هایی می شود که امسال به دلیل اتفاقات سیاسی و بحران های همزاد مساله انتخابات کمی با رکود مواجه است و صداوسیما و همه نیروهای فرهیخته کشور باید روی موضوع انتخابات فعالیت و تمرکز بیشتری داشته و با مردم صبحت کرده و این سخن را نهادینه کنند که اگر مردم از مساله ای ناراضی هستند، غیر از مسیر انتخابات، مسیر دیگری پیش روی کشور نخواهد بود و هرج و مرج زیبنده کشور ما نیست.
هاشمی رفسنجانی با بیان اینکه باید با همین پافشاری برای حضور در انتخابات حرف خود را بزنیم، تصریح کرد: این پافشاری را باید ادامه داد، این کاری بود که مرحوم هاشمی رفسنجانی نیز در سال ۹۲ انجام داد. ایشان در سال ۹۵ وفات یافت اما همین نظر را برای انتخابات ۹۶ نیز داشت و تاکید داشت مردم در انتخابات شرکت کنند.
رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی با اشاره به اینکه چگونه می توان دوباره به منتخبین برای عمل به وعده های خویش اعتماد داشت، خاطرنشان کرد: کسانی که رای می آورند باید بدانند که لازم است عمل گرا باشند. اگر کسی با ایده گرایی در انتخابات رای آورد و بخواهد همین ایده گرایی را پس از انتخابات نیز حفظ کند، این مساله موجب ناامیدی مردم خواهد شد. مردم باید مشاهده کنند بعد از انتخابات چه اتفاقی برای شعارهای داده شده می افتد. باید با استفاده از روش های دوستانه و پافشاری به قول های داده شده عمل کنیم و به مردم بفهمانیم که مشکلات آنان دیرپا نخواهد بود.
هاشمی رفسنجانی بیان کرد: باید توجه داشت گروه های سیاسی که در انتخابات رای می آورند، اگر در عمل گرایی کم بیاورند، مردم دچار ناامیدی می شوند. در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار