ایسنا/سمنان نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با گلایه از تاخیر در بهره برداری از برخی پروژه های راه سازی گفت: جاده فیروزکوه- سمنان به قتلگاه مردم تبدیل شده است.

عباس گلرو در نشست شورای حمل و نقل و مسکن استان سمنان که با حضور وزیر راه برگزار شد اظهار کرد: بیشترین میزان مطالبه گری مردم در حوزه انتخابیه سمنان، مهدیشهر و سرخه مقوله راه و شهرسازی است.
وی با بیان اینکه در سمنان پروژه های زیادی معطل مانده اند که عمدتاً اعتبار ندارند افزود: بیمارستان ۸۵ تخت خوابی مهدیشهر ۱۰ سال است که معطل مانده و قرار است در دهه ی فجر امسال با تاخیر افتتاح شود.
این نماینده مردم با بیان اینکه جاده فیروزکوه- سمنان به قتلگاه مردم تبدیل شده است خاطرنشان کرد: بسیاری از مردم متاسفانه جان خودشان را در این محور از دست داده اند و هر زمان در این مسیر به سمت تهران تردد می کنیم شاهد تصادفات هستیم.
 وی با انتقاد از برخی تعلل ها در واگذاری زمین از سوی دستگاه های مرتبط افزود: شهرک صنفی مهدی شهر 10 سال است که بلاتکلیف مانده و قرار است زمینی به آنها بدهند چرا این اقدامات انجام نمی شود؟
نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه با اشاره به کمبود اعتبارات در پروژه ها گفت: ما در بسیاری از پروژه ها با مشکل تامین اعتبارات مواجه ایم این در حالی است ایران کشوری نیست که منابع اندکی داشته باشد.
وی با طرح این پرسش که بهسازی ورودی شهر را چه کسی جز راه و شهرسازی و حمل و نقل جاده ای باید انجام دهد؟  گفت: در ابتدای تصدی گری نمایندگی سمنان،  مهدی شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با مدیران حوزه عمرانی سمنان نشستی داشتیم و در آن نشست نیز مطرح شد که بیشترین مشکلات این منطقه در حوزه راه و شهرسازی است برای مثال می توان به ورودی شهر سمنان اشاره کرد.
گلرو با بیان اینکه مسکن مهر امروز برای مردم مشکلات بسیاری ایجاد کرده است ادامه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار