تشریح فعالیت های کمیته فرهنگی ستاد اربعین در سال 99 از جمله مهم ترین رویدادهای امروز بوده که صفحات معارفی رسانه ها به بازنشر آن پرداخته اند.

به گزارش ایکنا، صفحات معارفی رسانه ها امروز 25 شهریورماه بیش از هر خبر دیگری به مخابره گزارش نشست خبری رئیس کمیته فرهنگی ستاد اربعین پرداخته اند. خبرگزاری فارس از تجهیز بیمارستانی در شهرستان راسک خبر داده و تسنیم نیز گفت وگویی با یک پژوهشگر دینی در مورد اقتصاد دینی انجام داده است.
ایسنا از نشست خبری رئیس کمیته فرهنگی ستاد اربعین گزارشی مخابره کرده است و ایرنا نیز گزارشی از وضعیت سلامتی حجت الاسلام والمسلمین «حسین انصاریان» انتشار داده است.
باشگاه خبرنگاران جوان با یکی از مدرسان و پژوهشگران دینی، گفت وگویی با موضوع مقابله با تزویر و ریا انجام داده است و خبرگزاری مهر نیز یادداشتی از عضو هیئت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) در مورد سلامت معنوی منتشر کرده است.
خبرگزاری کتاب ایران نیز از انتشار فایل صوتی کتاب «حسین(ع) از زبان حسین(ع)» خبر داده و خبرگزاری میزان به انتخاب مسئول برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب تهران اشاره کرده است. در ادامه نگاهی گذرا به صفحات معارفی رسانه ها انداخته شده است.
فارس
صفحه قرآن و فعالیت های دینی خبرگزاری فارس امروز 25 شهریورماه، تلاوت ترتیل صفحه ۴۸۳ قرآن کریم شامل آیات ۱ تا ۱۰ سوره مبارکه شوری با صدای مرحوم منشاوی را بارگذاری کرده است.
این خبرگزاری همچنین در بین خبرهای امروز خود گزارشی از یک بیمارستان که به همت آستان قدس رضوی در منطقه محروم و کم برخوردار «راسک» سیستان و بلوچستان تجهیز شده، منتشر کرده است. در بخشی از این گزارش آمده است: «این بیمارستان که بیمارستان ولایت نام دارد در شهرستان راسک قرار دارد که به دلیل کمبود امکانات مختلف نظیر دستگاه ها و تجهیزات و حتی تخت معمولی و تخت مراقبت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار