بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: اینکه کسی بگوید برای خدمت به مردم به استقلال کمک کرده، دروغ گفته است و مردم این چیزها را باور نمی کنند.

- اخبار ورزشی -
پیروز قربانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، درباره عدم سفر سعید رمضانی سرپرست تیم فوتبال استقلال به کویت و انتقاد او از شرایط مدیریتی باشگاه اظهار داشت: مشکل مدیریتی تنها در باشگاه استقلال وجود ندارد و در همه ارکان ورزش ایران دیده می شود. از نظر من، مدیریت ورزش ایران باید شخم زده شود. من یک سؤال دارم، آیا ورزش ایران در سال های اخیر دستاوردی داشته است؟ متأسفانه مدیران ما تخصصی نیستند و در جاهای مختلف نتیجه نگرفته اند و آنها را به ورزش می آورند. هر دولت نیز افراد خودش را به کار می گیرد.
از لُپ لپ سرمربی تیم ملی را انتخاب کردند!
وی افزود: استقلال جدا از مشکلات ورزش ایران نیست. وزارت ورزش، فدراسیون ها و ... اوضاع خوبی دارند که استقلال داشته باشد؟ بهتر است خودمان را گول نزنیم، مدیریت ورزش ما غلط است. نمی خواهم تند صحبت کنم و توهین کرده باشم، اما برخی ها کیلویی مدرک گرفته اند و خودشان را دکتر معرفی کرده اند. اگر از این افراد بخواهید انگلیسی صحبت کنند، چهار کلمه بلد نیستند حرف بزنند. از نحوه قرارداد بستن با بازیکنان خارجی گرفته تا انتخاب سرمربی تیم ملی، نشانه های ضعف در مدیریت است. من با شخص کاری ندارم، اما نحوه انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال صدای همه را آورد. از ابتدا گفتند گزینه تیم ملی صد در صد ایرانی است، اما از لُپ لپ مربی خارجی در آوردند!
خارجی ها از شرایط فوتبال ایران سود می برند
بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: از شرایط فوتبال ایران، تنها مربیان و بازیکنان خارجی سود می برند و فوتبال ایران سودی نمی برد. در سال های اخیر مربیان و بازیکنان خارجی زیادی آمده و پول های خوبی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار