طبق نتایج جدیدترین نظرسنجی موسسه «پیو»، اکثر مردم آمریکا از نحوه اداره کشورشان ناراضی اند و «دونالد ترامپ» را رئیس جمهوری «ضعیف» یا «افتضاح» می دانند.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، طبق نتایج نظرسنجی جدید موسسه تحقیقاتی «پیو» که روز گذشته (چهارشنبه) منتشر شد، اکثر مردم آمریکا از نحوه عملکرد «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا ناراضی هستند و بر این باورند که او رئیس جمهوری «ضعیف» یا «افتضاح» است.
روزنامه انگلیسی «دیلی میل»، نظرسنجی پیو که در بازه زمانی ۱۶ تا ۲۲ ژوئن (۲۷ خردادماه تا دوم تیرماه) انجام گرفته است، نشان می دهد که تنها ۱۲ درصد از مردم آمریکا از شیوه اداره کشورشان رضایت دارند و ۸۷ درصد از آن ناراضی هستند.
نتایج نظرسنجی های پیو نشان می دهد شمار آمریکایی هایی که از نحوه اداره کشورشان رضایت دارند با کاهش ۱۹ درصدی در مقایسه با نظرسنجی ماه آوریل به ۱۲ درصد رسیده است.
بر اساس این گزارش، ۸۷ درصد از افرادی که در این نظرسنجی شرکت کرده اند و یا به عبارتی چهار هزار و ۷۰۸ نفر از بزرگسالان آمریکایی از جمله سه هزار و ۵۷۷ رأی دهندگان ثبت شده از نحوه اداره کشورشان ناراضی بودند.
این بررسی ها همچنین نشان داد که تنها ۴۶ درصد از مردم آمریکا در خصوص کشور خود ابراز امیدواری کردند و ۵۳ درصد چنین حسی نداشتند.
در بخشی از این نظرسنجی مشخص شد که در صورتیکه همین امروز انتخابات ریاست جمهوری برگزار شود، «جو بایدن» با حمایت ۵۴ درصدی، ترامپ را با حمایت ۴۴ درصدی شکست خواهد داد.
طبق گزارش دیلی میل، جدیدترین نظرسنجی ها همچنین حاکی از آن است که بایدن با اختلاف ۹.۵ درصدی از دونالد ترامپ جلوتر است.
طبق این گزارش، ۴۲ درصد از افرادی که در نظرسنجی پیو شرکت کرده اند، ترامپ را یک رئیس جمهور «افتضاح» و ۱۱ درصد وی را یک رئیس جمهور «ضعیف» توصیف کردند و ...

سرخط اخبار