تبریز- ایرنا- سرمربی تیم ماشین سازی تبریز با معذرت خواهی از هواداران این تیم به خاطر ادامه ناکامی هایش عنوان کرد: مطمئن هستم با گذشت زمان و تلاش زیاد در بازی های پیش رو به موفقیت دست خواهیم یافت.

به گزارش ایرنا، وحید بیاتلو شامگاه دوشنبه در نشست خبری پس از بازی تیم های ماشین سازی و گل گهر سیرجان افزود: به رغم اینکه کادر فنی تیم شبانه روزی برای بازیکنان کار می کنند باز هم تلاش هایمان به نتیجه نمی رسد.
سرمربی تیم سبز قباهای تبریز اضافه کرد: شاگردانم امروز خوب بازی کردند و در تمام نقاط میدان بازی سازی و موقعیت های خوبی را خلق کردند ولی نتوانستیم امتیاز بگیریم.
بیاتلو در خصوص جذب بازیکن گلزن خاطرنشان کرد: جذب بازیکن مهاجم هزینه دارد و در زمان حاضر نه تیم ماشین سازی بلکه تیم هایی همچون پرسپولیس، استقلال، سپاهان و تراکتور که وضع مالی خوبی دارند با این مشکل دسته و پنجه نرم می کنند.
وی با قدردانی از تلاش بازیکنان این تیم در طول بازی امروز، گفت: اگر بازیکنانم کم کاری می کردند اعتراض می کردم ولی مقصر باخت امروز من سرمربی هستم .
گل گهر تیم برتر میدان بود
مربی تیم گل گهر با بیان اینکه امروز شاهد یک بازی خوب و پر برخورد از هر ۲ تیم بودیم، افزود: با شناختی که از تیم ماشین سازی داشتیم می دانستیم که یک تیم دفاعی بوده و با توجه به بازیکنان جوانش از دوندگی بالایی برخوردارند و از این رو سعی کردیم در بازی امروز تیم میزبان را بسته نگه داریم و برنامه های خودمان را در طول بازی پیاده کنیم.
سعید الهویی خاطرنشان کرد: با توجه به بازی قبل ماشین سازان مقابل تیم استقلال دیدیم که تیم پر مهره استقلال فقط از روی یک ضربه ایستگاهی دروازه تیم ماشین سازی را باز کرد و برای همین ما تاکتیک تیمی مان را بر تیم میزبان دیکته کردیم و روند بازی را آن طور که می خواستیم پیش بردیم.
وی در مورد صحنه پنالتی در محوطه جریمه گل گهر عنوان کرد: من معتقد هستم در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار