عرق دارچین را دست کم نگیرید. عصاره دارچین مثل عرق نعناع مشکلات گوارشی را برطرف می کند. درباره خواص این ادویه خوشبو و عرق آن چه می دانید؟ با مجله دلتا همراه باشید.
دارچین را با آن عطر و طعم دلپذیرش باید پادشاه ادویه ها بدانیم. عصاره این ادویه خواص زیادی برای سلامت بدن دارد، این عرق گیاهی مثل عرق نعناع مشکلات مربوط به روده و معده را برطرف می کند. اگر نفخ شکم دارید، عرق دارچین را فراموش نکنید. صفحه سلامتی مجله دلتا این بار درباره عرقیات گیاهی و به خصوص عرق دارچین با شما سخن می گوید، با ما همراه باشید.
طبع عرق دارچین 
دارچین و عصاره آن از نظر طب سنتی، طبیعتی گرم و خشک دارد. این ادویه بعد از فلفل و زردچوبه یکی از ادویه های پر طرفدار و محبوب جهان است. در قرون وسطی از عصاره این گیاه برای درمان سرفه و گلودرد استفاده می شده است.
خواص دارچین 
دارچین پادشاه ادویه هاست که به عنوان یک ماده خوشبو و ضد عفونی کننده جوش و آکنه ، دیابت، آلزایمر، فشار خون و اضافه وزن را هم درمان می کند. درباره خواص این ادویه معطر هرچه بگوییم باز هم کم است. در ادامه درباره خواص عرق دارچین بیشتر صحبت خواهیم کرد.
خواص عرق دارچین در طب سنتی 
عرق دارچین چه خواصی دارد؟ از لاغری با دارچین و عسل یا سیب و دارچین که بگذریم باید بگوییم که عرق دارچین هم مثل عرق کاسنی و دیگر عرقیات گیاهی یک ماده لاغر کننده است. البته خواص عرق دارچین بیشتر از این حرف هاست؛ در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.
خواص عرق دارچین برای لاغری
عرق دارچین برای لاغری یک ادویه بسیار مفید است. مصرف روزانه عرق دارچین، سوخت و ساز بدن را افزایش و اجازه می دهد تا چربی های اضافی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار