هواوی لحظاتی پیش اعضای جدید خانواده ی پرچم داران دوربین محورش را برای نخستین بار در سه نسخه با نام های P40 ،P40 پرو و P40 پرو پلاس معرفی کرد.

محصولات جدید هواوی از سری P برای نخستین بار در سه نسخه ی پی ۴۰ ، پی ۴۰ پرو و پی ۴۰ پرو پلاس عرضه خواهند شد. چینی ها لحظاتی پیش گوشی های دوربین محور جدیدشان را با شعار تبلیغاتی Visionary Camera معرفی کردند. شرکت سازنده امیدوار است تا سخت افزار قدرتمند پرچم داران جدیدش، خلأ سرویس های گوگل را جبران کند.
بی شک پی ۴۰ پرو پلاس به همراه نسخه ی عادی پی ۴۰ پرو، طی چندین ماه آینده، نقش شاخص ترین گوشی های هوشمند هواوی را ایفا خواهند کرد. پی ۴۰ پرو را می توان نسخه ای ارتقایافته از تلفیق دو گوشی هوشمند پی ۳۰ و میت ۳۰ دانست. هواوی امسال در کنار بهبود زبان طراحی، نمایشگر پیشرفته تری را نیز در پی ۴۰ پرو به کار گرفته است.
چینی ها با الهام از چهار لبه ی خمیده ی نمایشگر پی ۴۰ پرو، نام آن را Overflow Display می نامند تا به نوعی تأکیدی بر تجربه ی بصری فراگیر این نمایشگر نیز داشته باشند. طراحان هواوی با کنار گذاشتن بریدگی قطره ای نسل پیشین، حفره ای کپسول شکل را در گوشه ی سمت چپ ایجاد کرده اند؛ حفره ای که دوربین سلفی ۳۲ مگاپیکسلی دستگاه با قابلیت فیلم برداری 4K@60fps و فوکوس خودکار را در بطن خود دارد.
هر دو گوشی هواوی پی ۴۰ پرو و پی ۴۰ پرو پلاس از نمایشگر ۶/۵۸ اینچی OLED با وضوح ۲۶۴۰ × ۱۲۰۰ پیکسل استفاده می کنند و نرخ نوسازی تصویر در آن ها به ۹۰ هرتز می رسد. حسگر اثر انگشت دو گوشی زیر نمایشگر قرار دارد و به لطف ابعاد ۱/۳ برابری اش نسبت به گذشته، به کاربر اجازه می دهد تا ساده تر از گذشته محل حسگر را تشخیص دهد. پی ۴۰ پرو و پی ۴۰ پرو پلاس از اسکنر اینفرارد سه بعدی نیز برای احراز هویت مبتنی بر تشخیص چهره بهره می برند.
برکسی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار