میلاد باقری گزینه تازه پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی محسوب می شود و احتمالا راهی این تیم شود.

صراط:
میلاد باقری که بعد از درخشش در تیم مس کرمان در لیگ دسته اول مورد توجه استقلال قرار گرفته بود، بعد از حضور در جمع آبی پوشان نتوانست شرایط حضور در ترکیب را برای خود شکل دهد و با توجه به این شرایط رضایتنامه اش را دریافت کرد و راهی تیم پارس جنوبی شد.
به گزارش ایلنا، مدافع میانی فصل گذشته پارس جنوبی در هفت بازی برای طلایی پوشان به میدان رفت و در آن مقطع با عملکردی درخشان در قلب دفاعی این تیم توانسته بود این تیم را در مسیر فرار از منطقه سقوط کمک کند. اوج نمایش او در دو دیدار حساس پارس جنوبی برابر تراکتور و سپاهان بود که عملکرد درخشانی در ترکیب این تیم از خود به جا گذاشت. با این حال باقری در در دیدار با سپاهان در برخوردی سخت با مدافع حریف دچار آسیب دیدگی شد و مدتی را به دلیل عمل جراحی دور از میادین بوده است.
میلاد باقری که زیر نظر پزشک متخصص مراحل درمانی خود را پشت سر گذاشته، اکنون تمرینات اختصاصی و آماده سازی خود را پشت سر می گذارد تا بتواند شرایط حضور در نیم فصل دوم را به دست بیاورد.
بعد از اینکه پرسپولیس شجاع خلیل زاده را از دست داده و در جذب حجت حق وردی، شاهین طاهرخانی و ایمان سلیمی ناکام ماند. اکنون گفته می شود میلاد باقری با توجه به اینکه بازیکن آزاد محسوب می شود مورد توجه این باشگاه قرار گرفته و احتمالا به زودی مذاکرات برای عقد قرارداد با این تیم را به انجام خواهد رسید تا یک انتقال جنجالی با توجه به تجربه حضور در استقلال را به نام خود کند.
در این رابطه گفته می شود باشگاه های ذوب آهن، تراکتور، پیکان و سایپا نیز خواهان این مدافع هستند و باید دید در نهایت چه اتفاقی در نقل و انتقالات زمستانی برای او رقم خواهد خورد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار