کارمند بانک با فداکاری، جان پسربچه را نجات داد

سگ وحشی، پسر ۸ ساله را به کما برد (+تصاویر)

لوگوی جام جم آنلاین جام جم آنلاین . سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ساعت ۱۵:۷
کارمند بانک وقتی متوجه حمله سگ به پسر بچه شد، جانش را به خطر انداخت و پسر هشت ساله را نجات داد. پسر هشت ساله به خاطر شدت جراحات به کما رفته و مرد فداکار از ناحیه دست زخمی شد که تحت درمان است.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از روزنامه جام جم، اسماعیل هشت ساله که از یک چشم نابیناست، عصر ۳۰بهمن با پسر همسایه شان از خانه شان در روستای الله آباد شهر زارچ از توابع استان یزد بیرون آمدند تا بازی کنند.
از روی کنجکاوی و غافل از حادثه ای که در انتظارشان است، وارد ساختمان نیمه کاره ای شدند که سگی به او حمله ور شد.
یکی از اهالی با دیدن این صحنه، به سمت سگ رفت و پسر بچه را نجات داد. اسماعیل به بیمارستان رهنمون یزد منتقل شد که به خاطر شدت جراحات در کماست.
کودک، ضایعات جمع کن بود
مصطفی سلمانی، مدیر روابط عمومی شهرداری زارچ در این باره به جام جم گفت: بررسی های اولیه نشان داد دو کودک برای جمع کردن ضایعات به آن ساختمان رفته بودندکه یکی از آنها گرفتار سگ شده و یکی از اهالی او را نجات داده است. به نظر می رسد آن سگ صاحب داشته و بعد از فرار به این ساختمان آمده است. با توجه به این که آن سگ تهدیدی برای اهالی روستا بود، آتش نشانان با شلیک تیر، جان سگ را گرفتند.
پدر اسماعیل که با کارگری هزینه زندگی خود و خانواده پنج نفره اش را تامین می کند هنوز نگران وضعیت سلامت فرزندش و هزینه های درمانی است که در توان او نیست. وی می گوید: من وخانواده ام اهل زاهدان هستیم و دو سال است در روستای ا... آباد زارچ استان یزد زندگی می کنیم. سه پسر دارم که اسماعیل، دومین بچه ام است و از ناحیه یک چشم نابیناست. آن روز سر کار بودم که تلفنی به من خبر دادند پسرم دچارحادثه شده است. اسماعیل برای تیله بازی با پسرهمسایه ازخانه بیرون رفته و وارد ساختمان نیمه کاره شده اند. اگر فداکاری یکی از اهالی نبود این سگ پسرم را کشته بود. پسرم ضایعات جمع کن نبود و برای بازی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار
پنبه زن
پنبه زن
لوگوی شبکه خبر شبکه خبر .