جنجالی ترین طلاق ها در دنیای سلبریتی ها+ تصاویر

لوگوی باشگاه خبرنگاران باشگاه خبرنگاران . جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۶:۷
زندگی مشترک بازیگران هالیوود معمولا به مشکل می خورد و تعدادی از آن ها نیز جنجال های زیادی را برای این بازیگران در پی دارند.

به گزارش ،زندگی مشترک بازیگران هالیوود معمولا به مشکل می خورد و تعدادی از آن ها نیز جنجال های زیادی را برای این بازیگران در پی دارند.
معقوله طلاق به خودی خود سخت است، اما گذر از این مسئله در حالی که فرد مشهوری هستید و عده زیادی به شما نگاه می کنند شرایط را سخت تر می کند. در سال های اخیر در هالیوود طلاق های عجیب و غریب و جنجالی صورت گرفته است.
مواردی از آن ها به دادگاه کشیده شدند و برخی از ان ها نیز با اتهاماتی که دو بازیگر به یکدیگر زدند جنجال ساز شده است. در اکثر این موارد نیز تمامی شرایط به این منجر می شود که طرفداران باید طرف یکی از این بازیگران را بگیرند و تلاش کنند که طرف مقابل را مقصر نشان بدهند و او را سرزنش کنند. در اینجا بدترین موارد از طلاق هالیوودی را می بینید.
دنیس ریچاد و چارلی شین
دنیس ریچارد بازیگر فیلم «جنگاوران اخترناو» پس از ۴ سال زندگی مشترک با چارلی شین، در سال ۲۰۰۶ درخواست جدایی می دهد. آن ها دو فرزند داشتند و ریچارد مدعی می شود که شین پارانویا به همین دلیل نمی گذارد که بچه هایشان واکسینه شوند. شین نیز همسر خود را فحاشی متهم کرد. همچنین در آن زمان گفته می شود که چارلی شین به مواد مخدر اعتیاد دارد. به دلیل دادگاه هایی که برگزار شد جدایی این دو نفر مدت زیادی طول کشید.
۱۰ فیلم فانتزی رازآلود و جذاب برای کسانی که به این ژانر علاقه ای ندارند + تصاویر
آمبر هرد و جانی دپ
زندگی مشترک جانی دپ و آمبر هرد در چند سال گذشته جنجال های زیادی داشته و امسال نیز یک دادگاه با حضور آن ها برای بررسی شکایت جانی دپ از مجله انگلیسی سان برگزار شد. مدت ها پیش عکسی از سوی آمبر هرد با یک کبودی روی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار