معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد ، از اعزام هفت دستگاه ماشین آلات سنگین و سبک راهداری یزد به مناطق سیل زده کرمان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز یزد، محمد رستگاری گفت: ️در پی وقوع سیل در منطقه جنوب کرمان، مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد با اعزام یک دستگاه تریلی، یک دستگاه بولدزر، چهار دستگاه کامیون و یک دستگاه خودرو گشت سواری به جنوب کرمان، به یاری هموطنان ساکن این منطقه شتافت.
وی با اشاره به اعزام هشت نیرو و کارشناس به این منطقه افزود: ماموریت اصلی نیرو ها و ماشین آلات راهداری استان یزد و دیگر استان ها، بازگشایی و بازسازی محور های مواصلاتی تخریب شده ناشی از سیل و کمک رسانی به سیل زدگان این منطقه است.
رستگاری ادامه داد: نیرو ها و ماشین آلات سبک و سنگین راهداری از روز سه شنبه ۵ فروردین ماه عازم مناطق سیل زده جنوب استان کرمان شدند و به مدت دو هفته به مردم این مناطق خدمت رسانی خواهند کرد.
به دنبال بارش های شدید باران در چند روز اخیر ، استان های هرمزگان، بوشهر، فارس، سیستان و بلوچستان، قم، گیلان و کرمان درگیر سیل و آبگرفتگی شدند و در این بین برخی محور های فرعی در شهرستان های رودبارجنوب، کهنوج و فنوج مسدود و برخی از دهستان ها نیز در محاصره آب قرار گرفتند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار