در «پلی لیست» با جستجو در اپ ها و وب سایت های دانلود موزیک، موزیک های محبوب یک هفته اخیر را پیدا می کنیم و در اینجا به اشتراک می گذاریم، طبیعتا «لس آنجلسی» ها و خانم ها را محدودیت داریم و این البته بسته پیشنهادی نیست و بر اساس نظرات مردم است!

برترین ها: در «پلی لیست» با جستجو در اپ ها و وب سایت های دانلود موزیک، موزیک های محبوب یک هفته اخیر را پیدا می کنیم و در اینجا به اشتراک می گذاریم، طبیعتا «لس آنجلسی» ها و خانم ها را محدودیت داریم و این البته بسته پیشنهادی نیست و بر اساس نظرات مردم است!
بماند
معین زندی
آهنگساز و ترانه سرا: معین زندی
تنظیم و میکس و مسترینگ: سعید انصار
تک خطی: اصولا کارهای «معین زندی» در تلفیق یک شعر کلاسیک و یک تنظیم ترنس است، او در استفاده از حنجره بخش های محدودی از صدایش را عرضه می کند، مشخص نیست به دلیل ناتوانی ست یا این یک انتخاب است، همین مساله کارهای او را تخت و یکنواخت می کند، در مورد این کار ترانه مملو از اصطلاح و ضرب المثل است و همین هم زبان ترانه را چندپاره نشان می دهد.
الو خدا
حمید صفت
ترانه سرا: حمید صفت
تنظیم کننده: مهدی سفید
تک خطی: حمید صفت و کارنامه اش را می شود به دو بخش تقسیم کرد، قبل و بعد زندان رفتنش، او حالا با هاله ای که پیرامونش ایجاد شده در انتخاب مضمون به سمت اشعاری می رود که اصطلاحا «لاتی اش را پُر می کند» مخاطبش هم این را می پسندد، این کار تازه اش هم گلایه ای از خداست که به او و دیده نشده های جامعه توجه ندارد و تیپیکال مخاطبان صفت هم این را می پسندند، آفت این فضا تکرار و عدم خلاقیت است. حالا کارهای او را راحت می شود پیش بینی کرد.
بی رحم
امین حبیبی
تنظیم کننده: امین حبیبی
آهنگسازی و ترانه سرا: امین حبیبی
تک خطی: امین حبیبی شاید کلاسیک ترین نوع پاپ را در فهرست این هفته دارد، اما کارش از جایی قابل نقد می شود که یک سینتی سایزر و دیگر ...

سرخط اخبار