یکی از سریال هایی که هنوز روی آنتن نیامده بحث برانگیز شده، "طلاق" ابوالقاسم طالبی است. به گفته قطب الدین صادقی که نقش وکیل را در این مجموعه تلویزیونی ایفا می کند، قصه اختلاس گرها روایت می شود؛ بازیگری که در "سنجرخان" دغدغه دارد که به کسی توهین نشود.

به گزارش جهان نیوز ، ابوالقاسم طالبی این روزها سریال "طلاق" را با رعایت پروتکل های بهداشتی تصویربرداری می کند. سریالی که به دلیل شیوع کرونا، چند ماهی متوقف شده بود و مدتی است دوباره جلوی دوربین رفته تا خودش را هرچه زودتر مهیای آنتن کند. کارگردانی که پس از ساخت دو مجموعه "بازگشت پرستوها" و "به کجا چنین شتابان" به تلویزیون برگشته و موضوع فساد اقتصادی و اختلاسگرها را با خودش آورده است. حتماً مثل خیلی از کارهای سینمایی اش همچون "قلاده های طلا" و "یتیمخانه ایران" سر و صداهایی به پا خواهد کرد؛ هنوز نیامده گمانه زنی هایی به دنبال داشته که تا چه حد این کارگردان می تواند وارد مفاسد اقتصادی شود. 
در کنار مجید واشقانی، حمید گودرزی، پیام دهکردی، ناصر آقایی، بهار محمدپور، هدیه رضایی، نیلوفر کیارستمی، عسل غروی و خیلی های دیگر، نام قطب الدین صادقی می درخشد. او نقش وکیل یکی از این اختلاسگرها را برعهده دارد که در گفت وگویی با تسنیم به این سریال و "سنجرخان" در پیش تولید پرداخت. 
آقای وکیلِ سریال "طلاق"
قطب الدین صادقی که این شب ها، نقش جذابِ در "کیف انگلیسی"اش دوباره پخش می شود و البته نقش های زیادی از او در صحنه تئاتر، سینما و تلویزیون سراغ داریم. او درباره "طلاق" ابوالقاسم طالبی و بازگشتش با این سریال به تلویزیون، گفت: عنوان دیگر این سریال "اژدهای هفت سر" بود که به من پیشنهاد شد. فیلمنامه را خواندم خوشم آمد. چون دغدغه و کار کارگردانش را می شناختم. وقتی در "یتیمخانه ایران" دغدغه آگاه سازی مخاطب نسبت به بخشی از تاریخ که مطرح نشده، را داشت و با چه وسواس و دقتی کار می کرد اینها برای من و حضورم موثرند و حائز اهمیتند. من در این سریال ...

سرخط اخبار