امام جمعه قزوین گفت: ۵ نفتکش حامل بنزین از ایران بدون هیچ مشکلی به سواحل ونزوئلا رسیدند و آمریکا هم هیچ غلطی نتوانست بکند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز قزوین ، حجت الاسلام والمسلمین عابدینی، امام جمعه قزوین در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: سال ها از قدرت رژیم صهیونیستی تعریف می کردند، ولی حزب الله لبنان با شلیک چند موشک به اراضی اشغالی، قدرت پوشالی صهیونیست ها را به چالش کشید.
نماینده، ولی فقیه در استان با اشاره به اقتدار جمهوری اسلامی ایران برای اعزام ۵ نفتکش به ونزوئلا خاطرنشان کرد: ارسال ۵ نفتکش ایرانی حامل بنزین برای ونزوئلا بسیار ضروری بود و این محموله ها بدون هیچ مشکلی به سواحل ونزوئلا رسیدند و آمریکا هم هیچ غلطی نتوانست بکند.
وی افزود: اگر ما در ذلت باشیم، دیگر کسی به ما نگاه نمی کند.
امام جمعه قزوین با تأکید بر اینکه بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب باید برای زیباسازی انقلاب اسلامی تلاش کنیم تصریح کرد: باید بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب، هم کلام و هم عمل ما همسو با عدالت باشد تا بتوانیم دست مفسدان اقتصادی را کوتاه کنیم.
وی افزود: رهبر انقلاب بار ها گفته است که دست مفسدان اقتصادی را باید کوتاه کرد.
حجت الاسلام و المسلمین عابدینی با بیان اینکه در روز قیامت مفسدان، با چهره های سیاه محشور می شوند، گفت: منافقان و آن هایی که در مقابل بندگان خدا با حیله و مکر وارد می شوند در پیشگاه خدا جایگاهی ندارند.
امام جمعه قزوین با اشاره به اینکه مومنان باید با تکیه بر تقوای الهی، یار و یاور یکدیگر باشند، گفت: رعایت تقوا، جامعه را به ارزش های متعالی هدایت می کند و همه ما برای ساختن جامعه سالم، مسئولیت داریم.
ادامه دارد...

عناوین مهم خبری