امام جمعه بندرلنگه مطرح کرد: مردم شهرستان تمرکز و تجمع بیش از حد کارخانجات و صنایع دراطراف این شهرستان و محرومیت مطلق بندرلنگه را بی عدالتی می دانند و خواستار تغییر رویکرد مسئولان در این زمینه هستند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان،  حجت الاسلام والمسلمین جواد اسماعیل نیا امام جمعه بندرلنگه در جلسه شورای اداری شهرستان بندرلنگه که در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی مذهبی ولی عصر(عج) بندر چارک برگزاری شد، اظهار کرد: برکات نظام برای شهرستان بندرلنگه و بخش شیبکوه فراوان بوده است که مردم قدر دادن آن هستند اما مشکلاتی باقیمانده است که در مقابل عزم راسخ و اراده پولادین مسئولان و مردم شریف و ظرفیت های موجود در منطقه مساله لاینحلی نیست.
وی افزود: عمده مشکلات موجود، ناشی از بی برنامگی و ناشکری از داشته های خود است. مردم نجیب شهرستان بندرلنگه شایسته بهتر از این ها هستند. 
امام جمعه شهرستان بندرلنگه بیان داشت: ما با روحیه انقلابی و مجاهده از مشکلات عبور خواهیم کرد، در زمان جنگ تحمیلی سیم خاردار هم نداشتیم اما امروز بدون گرفتن تکنولوژی از خارج، موشک های نقطه زن چند هزار کیلومتری داریم.
حجت الاسلام اسماعیل نیا بیان داشت: هرکجا روحیه انقلابی و خود باوری بود هرکجا تکیه بر ایمان به خدا و توان جوان انقلابی بود سرفرازیم اما هرکجا توکل بر دشمن خارجی کردیم شکست خوردیم.
رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بندرلنگه اضافه کرد: امروز هیچ مسئولی نباید حل مشکل را به کمک خارجی و انتخابات فلان کشور گره بزند خودتان آستین همت بالا بزنید.
این استاد حوزه و دانشگاه نکاتی را خطاب به مردم و مسئولان بیان داشت و یادآور شد: باید فرهنگ تلاش مضاعف و ارزشمند دانستن کار اقتصادی و تولید را نهادینه کنیم. 
وی ادامه داد: جوان ما باید بداند کار ننگ نیست بلکه نابرده رنج گنج میسر نمی شود تنبلی را از فرهنگ مان حذف کنیم پس همه مردم آستین بالا بزنند.
امام جمعه شهرستان بندرلنگه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار