جزئیات به روزرسانی جدید بازی Control

وینفون چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۷

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی های ویدئویی، چندی پیش استودیو رمدی به روزرسانی جدیدی را برای بازی Control منتشر کرد که برخی از مشکلات آزاردهنده ی بازی را رفع می کند.
در اواخر ماه آگوست سال جاری، شاهد انتشار جدیدترین ساخته ی استودیو رمدی یعنی عنوان Control بودیم که پس از مدت ها انتظار به دست هوداران رسید و توانست تا حدودی، نظر طرفداران و بازی بازان را به خود جلب کند. عملکرد این اثر در مبارزات، روایت داستان، محیط های مرموز و چشم نواز و سیستم گیم پلی بازی بسیار خوب بوده و با استقبال کاربران رو به رو شده است. این در حالی بوده که برخی از کاربران مشکلات و باگ های آزاردهنده ای را مخصوصا در نسخه های کنسولی به سازندگان گزارش کرده اند که در تجربه ی کلی این افراد، تاثیر زیادی داشته است.
حال با توجه به این موضوع، استودیو رمدی به روزرسانی جدیدی را با حجمی حدود 800 مگابایت برای نسخه های کنسولی بازی Control منتشر کرده که اصلی ترین تمرکز خود را برروی رفع مشکلات مربوط به بهینه سازی بازی و باگ هایی که در بارگزاری بافت های بازی تداخل ایجاد کرده اند، گذاشته و در این کار تا حد زیادی موفق عمل کرده است. درصد زیادی از شکایات کاربران مربوط به دیر لود شدن بافت های بازی مخصوصا در نقشه اصلی بوده که این کاربران می توانند با دریافت این به روزرسانی، مشکل مربوطه را حل کنند. همچنین گزارش شده که در مبارزات و نبردهای نفس گیر، بازی با افت فریم شدیدی رو به رو بوده و تجربه ای ناامیدکننده را در این بخش به بازیکنان ارائه کرده است. این مورد نیز با دریافت به روزرسانی مذکور برطرف خواهد شد. نرخ فریم بازی با این به روزرسانی نه تنها در مبارزات بلکه در تمامی بخش های ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار