قوه قضاییه پرونده های مهمی را به سرانجام رسانده است. از حسین فریدون و شبنم نعمت زاده تا مشایی و بقایی و مهدی جهانگیری و محمدرضا خاتمی و داماد وزیر و اکبر طبری. دشمن از این مسئله عصبانی است.

سرویس سیاست مشرق - روزانه می توان از لابه لای گزارش ها و عناوین خبری رسانه های مکتوب و حتی غیر مکتوب، نکات قابل توجهی استخراج کرد؛ موضوعاتی که می تواند برای مخاطبین قابل استفاده و محوری برای تحلیل باشد، در گزارش روزانه "ویژه های مشرق" نکات و تأملات قابل استخراج از رسانه ها برای مخاطبین عرضه خواهد شد؛ با « ویژه های مشرق » همراه شوید.
*******
**فائزه هاشمی:چادر را حجاب برتر نمی دانم؛ هیچوقت درگیر برادر غیرتی نبودم
«فائزه هاشمی» در مصاحبه با روزنامه شرق در پاسخ به این سوال « دختر هاشمی رفسنجانی بودن، چقدر بر پوشش شما و تربیت فرزندانتان تأثیر داشته است؟ از ابتدا که شروع به فعالیت کردید، اتفاق افتاده است که به نحوه پوششتان ایراد بگیرند و بگویند که چطور لباس بپوشید؟ » گفت: « بله؛ البته این چیزها سلیقه ای است. من از زیر چادر شلوار جین یا کتانی سفید می پوشیدم که برخی ایراد می گرفتند. دانشگاه آزاد هم که دانشجو بودم، در آن زمان مانتوها همه بلند و گشاد و تیره بود، سر کلاس چادر را برمی داشتم، مانتوهایم بلند نبود، معمولا رنگ روشن می پوشیدم یا بارانی که کمی چسبان بود . رئیس دانشگاه گفت ما می دانیم حجاب شما مشکلی ندارد، ولی شما که این طور می پوشید دیگران هم می خواهند همین کار را بکنند. گفتم خیلی هم خوب است که بپوشند. وقتی مشکلی ندارد، چه اشکالی دارد دیگران نیز آن را انجام دهند. مانتوهای دراز و گشاد که در هرکدام چند نفر جای می گیرند، چیست که تن دخترهایمان کرده ایم ».
وی در ادامه در پاسخ به این سوال « پدر یا مادرتان به شما چیزی نمی گفتند؟ » گفت: « معمولا نه؛ من چادری هستم، اما این طور نبود ...

سرخط اخبار